2737
2739
عنوان

با مامانم حرفم شده

498 بازدید | 28 پست

فقط و فقط 27 روز دیگه مونده تا ان شاءالله زایمان کنم.سر دخترم 40 روز موندم خونه مامانم.الان که دخترم 21 ماهشه و دو بچه سختمه مامانم میگه 15 روز فقط بمون خونم اونم طوریکه از خونواده شوهرت هیچکس نیاد بهت سر بزنه.سر دخترم آخه یبار خواهرشوهر بزرگم و سه بار هم مادرشوهرم بعد از ظهری اومدن خونه مامانم،یکی دو ساعتی نشستن.آخه مگه میشه به مادربزرگ بچه بگم نیا نوتو ببین؟

ترجیح میدم بمونم خونه خودم و کارگر بگیرم هر روز یه ساعت دوساعت بیاد کارامو بکنه و بره.هیچکسم نمیخام پیشم باشه.نه مادر نه مادرشوهر.هودم چلاق نیستم که.

ولی بنظرتون میتونم؟یه نوزاد چند روزه و یه بچه 21 ماهه با هم رو بعد از سزارین راست و ریس کنم؟

حالا براتون بگم که چرا نمیخاستم برم خونه خودم.خونواده شوهرم که میان یجا بشین نیستن.کل خونم رو میگردن.از هر سوراخ سنبه ای باید سر در بیارن.فقط و فقط بخاطر اون نمیخاستم بازم خونه خودم بمونم.

میشه واسه سلامتی مامانم و سالم بغل کردن بچم یه صلوات مهمونم کنی؟

بنظر منم خونه خودت بهتره

آرامش خیال بیشتری داری

ممکنه مادری مادرشوهری خواهرشوهری یه کمکم بهت دادن

ندادنم یکم سخته ولی از پسش بر میای غیرممکن نیست

من برا زایمانم که اولیشم بود ۲-۳روز مامانم پیشم اومد دیگه هرکار کردم خودم تنهایی کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه خونت چقدر بزرگه که سوارخ سمبه زیاد داره من سر دوتا بچهها سنگین ورنگین خونه خودم موندمفاصله بچههای من چند ماه بیشتر ازبچههای شماس سر بچه اولم دوسه روز خونه مامانم بودم فقط

2728
ان شاالله که خدا کمکت کنه.شاید مادر پدرت سنشون بالاس تحمل شلوغی رو ندارن.بمون خونت از خواهری کسی بخو ...

خواهر ندارم.زنداداشم هم که نمیاد.هم شاغله هم بچه کوچیک داره.مامامم 58 سالشه دیابت و فشارخون بالا داره بابامم عاشق بچه هاست 62 سالشه

مگه خونت چقدر بزرگه که سوارخ سمبه زیاد داره من سر دوتا بچهها سنگین ورنگین خونه خودم موندمفاصله بچهها ...

سخت نبود بزرگ کردن دوتاشون تنهایی؟

2738
مادر هم مادرهای قدیم

انصافا مادرم زیاد زحمتمو کشیده.کارایی برام کرده که کم مادری برا بچه ش در اون حد فداکاری میکنه ولی نمیدونم سر این بچم چرا اینطور میکنه

من دوتازایمان داشتم بعدش چندروزی رفتم خونه مامانم ولی حس سرباربودن بهم دست میداد الان پشیمونم میگم ب ...

منم مطمئنم خونه خودم راحتترم اما به شرطیکه هر روز یکی پا نشه بیاد مهمونی خونم.چون واقعا تنهاییمو دوست دارم.مخصوصا خونواده شوهر که باهاشون شدیدا هم رودربایستی دارم و راحت نیستم

پس به مادرت حق بده مریض احوال  تو خونت بمون به مادرتم بگو تونستی بهم سر بزن

اونم قبول نمیکنه آخه😂میگه مادرم وظیفمه😂

اونم قبول نمیکنه آخه😂میگه مادرم وظیفمه😂

قبول کن سر بچه اولت هم زیاد موندی خونشون.چهل روز خیلیه.شاید خیلی اذیت شده مامانت, واسه همین اینجوری بهت گفته.

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید /  تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز
2706