2410
2553
عنوان

شوهرم در خواب

| مشاهده متن کامل بحث + 2330 بازدید | 99 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم ۱۱ونیم میاد خونه خسته و کوفته. دخترمم تا ۲ و۳ نمیخوابه . اشوهرمم خوابش میبره

دخترت چرا اينقد بيداره؟روزا ميخوابه؟؟

برنامه خواب بچه رو بايد درست كني اينطوري كه سخته

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧
عقدیم نه والا از توهمه بارداری که بهتره 

آها. خب من تو عقد دو روز یه بار شوهرمو میدیدم معمولا بعد روزی که میدیدمش 2 الی 3 بار ارضا میشد رابطمون هم دخول کامل نبود ولی تو 1 سال عقدمون 2 بار پری عقب افتاد توهم بارداری زدم با اینکه هنوز دختر بودم😂😂😂

ولی عزیزم اگه رابطتون بدون دخوله اذیتش نکن الکی توهم میزنی الان تو عقدین ماهی 1 بار رابطه دارید بعد عروسی کمترم میشه اونوقت سالی 1 بار میشه ها😂😂

2456

در هر شرایطی باید به خواسته های طرفین توجه کرد حالا چه در دوران عقد و چه بعد از عروسی در صورت عدم تخلیه مایع منی بر اثر شهوت ممکنه بیماری برای مرد پیش بیاد سعی کنید یه جوری مردها را تخلیه کنید تا اسپرم ها خارج بشه در ابتدا به بزرگ شدن پروستات می انجامه

عزیزم تو خواب ببین چی دیده ک اینجوری میشه

سوهرخ من اونجوری میسه میپرسم

میگه خواب دیدم رابطه داشتیم ارضا شدم

خدایا دخترمو سالم برسون بغلم الهی امین💐💐 ممنونم به خاطر هدیه بررگی که بهمون دادی خدا جونم
دخترت چرا اينقد بيداره؟روزا ميخوابه؟؟ برنامه خواب بچه رو بايد درست كني اينطوري كه سخته

اخه تاظهر منو دخترم خوابیم . تا ۱۲ظهر 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2714
صبح زود بیدارش کن تا شب زودتر بخواب شما هم به کارتون برسید

خودمم میخوابم اخه🤣🤣🤣کی منو بیدار کنه 🤣🤣

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
آها. خب من تو عقد دو روز یه بار شوهرمو میدیدم معمولا بعد روزی که میدیدمش 2 الی 3 بار ارضا میشد رابطم ...

وای نه خدا نکنه خب من خوندم رابطه بدون دخول هم امکان بارداری هس 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
وای نه خدا نکنه خب من خوندم رابطه بدون دخول هم امکان بارداری هس 

نه بابا اذیتش نکن بنده خدا رو فقط موارد ایمنی رو رعایت کنید دیگه هیچی نمیشه بذار از این دوران خاطره ی خوب تو ذهنش بمونه گناه داره 

خودمم میخوابم اخه🤣🤣🤣کی منو بیدار کنه 🤣🤣

دیگه واقعا شوهرت گناه داره اون کله روز کار میکنه حقشه ماهی سه چهار بار لذت از زندگیش ببره خواب که همیشه هس 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
ما تقریبا هفته ای سه بار رابطه داریم. فکر می کردم این تعداد طبیعی باشه

یعنی چی تو خواب والله ۸ ساله ازدواج کردم همچین چیزی ندیدم 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
یعنی چی تو خواب والله ۸ ساله ازدواج کردم همچین چیزی ندیدم 

من 6 ساله ازدواج کردم 1 بار دیدم

من_شاه_شطرنجم.💗مرسانا1996💗elnazi75💗💗اینا کاربری های قبلمه نوشتم تا دوستای گلم منو بشناسن.....خیلی دوستون دارم دوستای مهربونم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘
2706