2737
2734
عنوان

آخه فروشگاه رفاه هم شد دلیل دعوا؟؟؟؟

1137 بازدید | 105 پست

خونه مامانم اینام شهرستان میخوام برم قم خونه خودم ...بعد شوهرم گفت کی بریم قم؟ گفتم اخر شب گفتم فقط بعد از ظهر یه سری خرید دارم بریم انجام بدیم گفت باشه کجا؟ گفتم میخوام کفش بخرم و روسری بعدش هم بریم فروشگاه رفاه!

گفت جرا فروشگاه رفاه گفتم بریم بعدا بهت میگم گفت خب چرا گفتم میخوام یه سری وسیله خونه بخرم گفت مثلا چی گفتم مثلا فلان مواد غذایی گفت نه میریم فروشگاه جانبازان قم(یه فروشگاهه ک یکم ارزون تر مبده و همه اقلام غذاییش مارکای ایرانیه و خیلی از لوازمی ک من میخوام نداره بنظرم بنجوله!)

گفت نه من نمیام رفاع گرونه😐گفتم کجاش گرونه و ...گفت دهنتو ببند بسه!جلو مامانم اینا منم سرش داد زدم گفتم من حتی تو زندگیم حق اینو ندارم ک فروشگاهمو انتخاب کنم !اونم گفت خودت برو رفت گرفت خوابید 

اخه این چ دردیه ک من دارم 😭همه زندگیم باید بااجازه این بشر باشه حتی اجازه ندارم از فروشگاهی ک دلم میخواد خرید کنم من از جانبازان بدم میاد😭

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من و شوهرمن روز قدس سر فلسطین دعوامون شد 😓

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
اصلا برو شهر ک ساکنید خرید کن

نمیاد میگ قم ب این خوبی😐

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
2738
آخه رفاهم جنساش خوب نیست که عزیزم. 🤦‍♀️🤦‍♀️سر چه چیزایی عوا میکنینا

میدونم اما خب منم یه سری وسایل لازم دارم ک جانبازان نداره !حالم از جانبازان بهم میخوره ادم باید از خرید لذت ببره من از جانبازان لذت نمیبرم

اشکالت اینکه سیاست نداری 

رک نگو

درضمن همون طور که دوست نداری جلو خانواده همسرت همسرت داد بزنه سرت شما هم نکن

خیلی راحت می گفتی باشه بریم

بعد همون جا دوتا چیز میخریدی بعد می گفتی خوب اینو این خوب نیست و اینم نداره بریم رفاه 

تموم میشد

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
من و شوهرمن روز قدس سر فلسطین دعوامون شد 😓

اره ماهم بخاطر چیزای مسخره بی ارزش زیاد دعوا میکنیم مثلا قاچ کردن هندونه    

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2706