2733
2734
عنوان

اعصابم ازرفتارام باشوهرم خرابه..

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 80 پست
واقعا متاسفم ان شالله دری به تخته بخوره شوهرامون حاضر بشن دل از خانواده ی نکبتیشون بکنن...

فکر نکنم بشه،سهمم از زندگی شده ی مشت قرص اعصاب یازده سال دووم اوردم دیگه نتونستم و اومدم،گفتم یا خونه جدا مبگیری یا دیگه نمیام،الانم ب هر دری میزنه ک باز منو برگردونه ب اون جهنم ولی عمرا برنمیگردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم با این همه بلایی ک سرت اورده چطور دوسش داری؟درسته دوساله کنارهم زندگی کردین بهش وابسته شدی اما ...

وای عزیزم حرفات خیلی بهم آرامش داد مرسی واقعا❤امیدوارم خداقصاوت کنه واون چیزی که لایقمه رو برام رقم بزنه

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2731
خانواده ش چیزی نمیگن؟؟

چرا با هر ترفندی سعی میکنن منو نگه دارن تو اون خونه اخه خرتر از من کجا گیرشون میاد،هم خودم هم سوهرم نوکر دست به سینشون بودیم منکه فرار کردم ولی نمیذارن جداشیم چون کسی نیست سوارش بشن جز شوهر ساده ی من،سه تا پسر دیگه داره چسبیدن ب شوهر من،البته اونا مقصر نیستن مقصر شوهرمه

چون میدونه دوسش داری .عزیزم اون موقع که بهت زنگ زده میخواسته بگه بیا امضا کن وگرنه کاری باهات نداشته ...

ن بجون بچم تازه خیلی سکوت کردم درمقابل همه چی که دیگه الان توقعش رفته بالا وفقط انتطارسکوت ازم داره

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
اصلا چیشد که اومد باهات ازدواج کرد این که دوست نداره 

بخاطر مامانش وحرف مردم که بگن اره این دیگه زن گرفته چسبیده به زندگی ودست ازکثافتکاری برداشته

ن بجون بچم تازه خیلی سکوت کردم درمقابل همه چی که دیگه الان توقعش رفته بالا وفقط انتطارسکوت ازم داره

عزیزم وقتی میگه من عاشق دختر خالم هستم یعنی چی؟؟؟وقتی میگه تو رو نمیخوام یعنی چی؟؟؟ادامه دادن این موضوع ن به نفع خودت هست ن اون بچه تا بزرگتر نشده تمومش کن تا توی جنگ و جدال بزرگ نشه .بچه و بخصوص خودت احتیاج به ارامش داری .بمون تا دختر خالشو راضی کنه بیاد بشه هوووت.با پای خودت بری بهتره.داره خون به جیگرت میکنه تا مهرتو نده عزیزم.وگرنه تا الان ده بار طلاقت داده بود

2738
عزیزم وقتی میگه من عاشق دختر خالم هستم یعنی چی؟؟؟وقتی میگه تو رو نمیخوام یعنی چی؟؟؟ادامه دادن این مو ...

آره بخدا وقتی سره زندگیم‌بودم بارها بهم میگفت اگه مهریه نداشتی طلاقت میدادم

آره بخدا وقتی سره زندگیم‌بودم بارها بهم میگفتم اگه مهریه نداشتی طلاقت میدادم

عشق و علاقه یکطرفه بدرد نمیخوره عزیزم.ببین چقدر روش باز شده و چش دریدس بهت رو در رو میگه اینا رو ..اگه شرایطش رو داری بهتره بری درسته ی مدت اذیت میشی ولی تو هم برای خودت شخصیت داری انسانی.ببخشیدا از زیر بته به عمل در نیومدی که.شاید بهتر از این گیرت اومد یبار بیشتر زندگی نمیکنی که.یکم غرور داشته باش.من دلم به طلاق نیست اصلا عزیزم منم شرایط تورو داشتم ولی اسم کسی تو زندگیم نبود همسرم خیلی اذیت میکرد ن میدید منو ن حرف میزد دریغ از ی محبت کوچیک ولی الان خدارو شکر ی چند وقتیه خوب شده یعنی بهتر از قبله.باز تصمیم با خودته.

وای عزیزم حرفات خیلی بهم آرامش داد مرسی واقعا❤امیدوارم خداقصاوت کنه واون چیزی که لایقمه رو برام رقم ...

فداتشم حقیقت رو گفتم 

برات ارزوی موفیقت و خوشبختی کناره دخترت و مردی که لایق ادم مهربونی مثل تو هست رو دارم من مطمعنم که یه روز میرسه کنار مرد واقعیت خوشبختیو همش میگی که چقدر خوب شد که زندگیم با اون ادم رو تموم کردم کاش زودتر اینکارو میکردم به امید روزی که تاپیک بزنی خدایا مرسی واسه خوشبختیم🥰🧡

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق و علاقه یکطرفه بدرد نمیخوره عزیزم.ببین چقدر روش باز شده و چش دریدس بهت رو در رو میگه اینا رو ..ا ...

مرسی ازراهنماییت عزیزم❤❤

فداتشم حقیقت رو گفتم  برات ارزوی موفیقت و خوشبختی کناره دخترت و مردی که لایق ادم مهربونی مثل ت ...

😘😘😘😘

خیلی نامرده ولی نمیدونم چرا دوسش دارم انگارمهره مار داره لعنتی

تا چند ماه دیگه راحت میشی اولش سخته... 

همسرت نادانه... بعد ها پشیمون میشه از کارش ولی باور کن اون روز التماستم بکنه دیگه تو نمی خوایش...

2706