2737
2734
عنوان

خانومهایی که طلاق گرفتن بیاین یه لحظه 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 4406 بازدید | 419 پست
شوهر من ك گفت خودت برو درهواست بده  ميدونم ته دلش راضي نيست حدا بشيم اخه ب اون ك بد نميگذره از ...

تو نری درخواست بدی 

به منم گفت گفتم خودت برو درخواست بده به من چه گفت باشه خودم میرم 

مال منم راضی نیست اینجوری نشسته اینجا هیچ کاری نکرده اما مرگ یبار شیون هم یبار

من احمق نر از تو هیچ کاری برام نکرد فکر میکنم ک‌.و.ن آسمون پاره شد این افتاد پایین برای من😐😔 حالا ...

كاش پول نداشت حداقل زبونش كوتاه بود الان ك. زبونشم درازه واسم وفك ميكنه چون پول داره من فقط بايد سكوت كنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو نری درخواست بدی  به منم گفت گفتم خودت برو درخواست بده به من چه گفت باشه خودم میرم  ما ...

ن من ك نميرم بزار همينجوري رو هوا بمونيم ب درك اصلا 

بالاخره مجبوره ي كاري بكنه ديگ

اصلا نميدونم تو ذهنش چي ميگذره 

اگ شب اومد خونه چيكار كنم ب نظرت ؟

نميخوام باهاش رو ب رو شم

میدونم چی میگی منظورت رو میفهمم  حتی شاید تو همین زندگی خودم تجربه اش کرده باشم اما میگم همه م ...

هیچی موثر نیست.متاسفانه شرایط روحی بعد از طلاق جوریه که این مسائل خواهی نخواهی پیش میاد.هرکی هم بگه نه و راه حل داره دروغه.هم زن و هم مرد.هم پولدار و هم فقیر.هم زشت و هم زیبا.هم مومن،هم بی دین.همه و همه بعد از طلاق یه زیر آبی هایی میرن کم یا زیاد.هیچ کس بعد از طلاق نیست که طعم رابطه ی پنهانی رو نچشیده باشه.هرکی به نوعی.

2731
هیچی موثر نیست.متاسفانه شرایط روحی بعد از طلاق جوریه که این مسائل خواهی نخواهی پیش میاد.هرکی هم بگه ...

اين مسئله واسه من الان اصلا مهم نيست اونقد تو مشكلات غرقيم ك ب اونجاهاش فكر نميكنيم 

فك كنم شما خيلي مدهبي هستي درسته ؟ 

2738
به منم گفته طلاق  گفت امروز میرم درخواست میدم  حالا الان تو خونه نشسته حرفم میزنم جواب ن ...

شاید زیرسرش بلند شده مردیکه

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
2706