2737
2734

سلام مامانا من ۳۶ هفته و ۵ روز زایمان کردم نی نیم ۲۶۰۰ گرم بود الان ۱۳ روز گذشته خیلی ناراحتم خیلی کوچولوه توروخدا اونایی که نی نی کوچولو داشتن الان خیلی تپل مپله و بزرگ شده بیاین بهم دلگرمی بدین 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

دختر منم ۳۷ هفته دنیا اومد وزنش ۲۷۵۰ بود.الانم وزنش از هم سن هاش کمتره چون خودمم لاغر و ظریفم.همه دکترا هم میگن خوبه اما دوستم ۳۸ هفته بچه ش ۲۷۰۰ بود اما الان با اینکه سه ماه از دخترم کوچیکتره سه کیلو چاق تره.مثل توپه ماشالله.شاید وزن بگیره بچه ت شایدم مثل بچه ی من لاغر باشه.مهم اینه که سالمه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر من ۲۸۰۰ بود دنیا اومد تا ۴۰ روز شد وزنش شد ۴۵۰۰ الانم نزدیک دوسالشه تپله .اتفاقن زود وزن میگیرن

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
دختر من ۲۸۰۰ بود دنیا اومد تا ۴۰ روز شد وزنش شد ۴۵۰۰ الانم نزدیک دوسالشه تپله .اتفاقن زود وزن میگیرن

خدا از دهنت بشنوه ان شاء الله نی نی منم بعداز چهل روز بشه ۴۵۰۰

اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2738

من ۲۳۰۰بودم 😄😍

انقد دایره و تپل مپل شده بودم بعد چن ماه😄😄 عکسام هست دلم میخواد خودمو بچلونم😂😂

و گفت: محبت درست نشود مگر در میان دو تن؛ که یکی دیگری را گوید: «ای من»⁦♥️⁩
خدا از دهنت بشنوه ان شاء الله نی نی منم بعداز چهل روز بشه ۴۵۰۰

حتما وزن میگیره. نگران نباشین  اگ شیر خودتو میدی سعی کن چیزای مقوی بخوری ک شیرت چرب باشه و نی نی زود وزن بگیره

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
وای شهرزاد خودمم فکر میکردم سه کیلوه تو کارت واکسنش سه نوشتن ولی با حوله دورش کشیده بودنش 

نگران نباش زودی بزرگ میشن بچه ها 🤩🥰🐥

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706