2726
عنوان

بی بی چک مثبت💌

| مشاهده متن کامل بحث + 1340 بازدید | 118 پست
خوش بحالت خدا کی من این صحنه رو میبینم خسته شدم 

عزیزم میخوایی این ماه حتما بار دارشی از روز پنج پریودی تا روز اقدام هر شب قبل خواب و صبح  خودتون و همسرتون مخلوط سه قاشق عسل و یه قاشق اسیاب شده سیاه دونه رو بخورین یه قاشق هرشب و از روزی که پریودی تموم میشه تا روز اقدام تخمدان و رحم رو با روغن سیاه دانه ماساژ بدین .شوهرتونم قهوه و پودر جنسینگ خارجی رو  هر شب بخوره تا روز اقدام صد در صد بار دار میشی فقط استرس نداشته باشی نمیشه 

من وقتی فهمیدم ؟آزمایشم مثبته یهو استرس بهم وارد شد. شما اینطوری نبودی ؟ 

من تا آز ندم باورم نمیشه 😂😂ولی هیچوقت تاحالا بی بی چکم مثبت نشده بود...الان توی شوک ام😶😶🤭

شما نی نی دارین؟😍😍اگه دختر داری علائمشو بهم بگو عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم میخوایی این ماه حتما بار دارشی از روز پنج پریودی تا روز اقدام هر شب قبل خواب و صبح  خودتو ...

چشم گلم مرسی ممنونم ازت

کودکم مادرت را ببین تا حد مرگ رسیده ببین ۸سال از نداشتنت گذشته ولی باز هم عادت نکرده به نیامدنت بیش از پیش از نیامدنت میگرید وبا خدا درد ودل میکند بین تمام موهای سرم سفیده شده تمام شب ها باپدرت از امدنت از اینکه بیایی دلمان شاد میشود ازاینکه چقدر طولانی شده نیامدنت عزیز دل مادر خیلی وقتا تا حد مرگ گریه میکنم وکارم فقط شده درپشت ویترین سیسمونی فروشی ها بمانم و با حسرت تک تک لباس هارا بنگرم وتصور کنم اگر بودی کدام لباس برازنده تو بود خدایا انتظار و امتحانت چقدر سخت است کاش کاری کنی برایم کاش بی نوبت حاجتم را بدهی فرزندم جان مادر نمی آیی؟؟..چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده که نمی آیی؟؟...راستی مادر، جایت خوب است؟...دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟؟...یا اینکه منتظر شرایط بهتری تا وقتی میایی همه چیز باشد و تو کم نداشته باشی؟؟...عشقِ مادر،خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟...زبانم قاصر است نمی آیی؟..نازنین فرشته مادر،خدا در نزدیکی توست؟..اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بودی خدا را حس کردی،بگو مادرم منتظر من است،اجازه بگیر و به درونم بیا ببین مادرت چند ساله کارش شده گریه بعضی وقتا کنار مغازه سیسمونی می ایستم شروع میکنم به رویاپردازی بااشک چشام ازکنار ویترینش ردمیشم باخودم میگم چقد خسته شدم ازحرف مردم ازاسم نازایی ازاینکه محرومم ازمادرشدن ازاینکه همه بانگاه ترحم نگاهم میکنن خسته ازمطب دکترا مراکز ناباروری واقعا خسته شدم هرمادری می بینم که باردار یا بچه بغل یهو چشام ناخواسته پرحسرت میشه تمام موهای سرم سفید شده فکر میکنم اگه یه روز بچه دار بشم حتما تا موقعه عروسیش مردم عمرم کفاف نمیده تومادرنی نی سایتی که امروز مثل من دردمیکشی برام دعاکن تومادرنی نی سایتی که الان یاتوشکمت نی نی یاتوبغلت واسه من وهمه دوستای منتظرم دعا کن 
چشم گلم مرسی ممنونم ازت

دوست عزیزم بنظرم قبل از اقدام بارداری حتما دکتر برو یه سری آزمایش هست انجام بدی که ببینن توی خونت کم و کسری نباشه و اینکه ویتامین هایی مثل امگا سه و زینک و آهن و یا فولیک اسید و ویتامین ای رو با نظر پزشک مصرف کن تا انشالا باردار شی.

این که خیلی مثبته 

مبارک باشه مامان خانوم😍😍😍😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

مبااااااااااااارکه😍😍🌈

خودت♡ اومدی صداتو قربون:))) دِی دُخت^^ داروساز اینده مملکتمون هستم>_< عاشق کتاب زیست و گل و گیاه و غذا و لباس و عشقم هستم:)) در انتظار چاق شدن^_^ اگر دیوانگی کردم دلم خواست^^
2706