2733
2734
عنوان

ویروس hpv

| مشاهده متن کامل بحث + 292617 بازدید | 2074 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان یک سوال داشتم اگر کسی میدونه ممنون میشم راهنماییم کنه اگر کسی نوع دهانیش رو داشته باشه و ...

سلام عزیزم بعضیا میگن هست بعضیام میگن ممکنه با کارایی مثل بوسه عمیق(فرنچ) انتقال پیدا کنه، توی کانال دکتر من نوشته بود که سعی کنین از ظروف مشترک هم استفاده نکنین‌، مثل قاشق.‌‌ ولی با رابطه اورال قابل انتقاله

2728
سلام عزیزم بعضیا میگن هست بعضیام میگن ممکنه با کارایی مثل بوسه عمیق(فرنچ) انتقال پیدا کنه، توی کانال ...

مرسی عزیزم منظورتون این هست ک بعضی ها میگن جنسی هست کلا و بعضی ها هم میگن فرنچ کیس میتونه انتقال بده؟یعنی از راه های غیر جنسی احتمال انتقال از فرنچ کیس فقط مطرح شده؟

مرسی عزیزم منظورتون این هست ک بعضی ها میگن جنسی هست کلا و بعضی ها هم میگن فرنچ کیس میتونه انتقال بده ...

از راه رابطه اورال  که منتقل میشه . ولی از راه‌های دیگه هم میگن ممکنه انتقال پیدا کنه مخصوصا اگر دهن طرف مقابل زائده داشته باشه، دهن شما زخم باشه یا سیگاری و الکلی باشین شانس ابتلا رو بالا میبره 

چرا دوبار؟؟؟

منظورم این بوددوباره وقت میده 

الان وقت گرفتم برم ازمایشاتمو ببینه ببینم چی میگه 

بگه عمل 

وقت میده برای عمل تا برم

وزن شروع رژیم 85✋🏻😐 وزن هدف 60😃                               اولش سخته ولی آخرش قشنگه♥
2738
بعد عمل کلا ازبین میره؟ 

من اطلاعی ندارم که فقط غیر فعال میشه یا کامل دفع میشه ولی  اینکه باید هر ۶ ماه آزمایش بدیم یعنی احتمال برگشتش هست . دکتر من می‌گفت کلا باید رعایت کنی دیگه.  مهمه که تست اچ پی ویت و کلپوت بعد از عمل منفی بشه . من دو ماه دیگه باید تست بدم . تازه دو ماهه عمل کردم

من اطلاعی ندارم که فقط غیر فعال میشه یا کامل دفع میشه ولی  اینکه باید هر ۶ ماه آزمایش بدیم یعنی ...

دکتر شما کی بود

وزن شروع رژیم 85✋🏻😐 وزن هدف 60😃                               اولش سخته ولی آخرش قشنگه♥
نگران نباش شما هم سنت پایینه هم اینکه زود متوجه شدی اصلا استرسی نشو هیچیت نمیشه.  تایپ اچ پی وی ...

نمیدونم تایپ چندم فقط کولپو سین دو نشون داده

2706