2737
2734
عنوان

ویروس hpv

| مشاهده متن کامل بحث + 292666 بازدید | 2074 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تهران  دکتر نادره بهتاش  نه بعید میدونم ربط داشته باشه

عزیزم توم زگیل داشتی 

تواین تاپیک اکثرا میگن زگیل داشتن نشونه خوبیه وکدهای ۱۶ و۱۸ اچ پی وی نیست 

ببخشید شایدتاالان بارها برام توصیح داده باشی میشه بگی دقیقا چطور شک کردی به اچ پی وی و درمانت چطور بود 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش
خداروشکر عزیزم منم برای چکاب اقدام ب بارداری رفته بودم ک ازمایشhpvنوشت و مثبت شد بنظرت بزارم باردار ...

من واکسن زدم و تا مرحله ی سوم زدم بعد باردار شدم ولی اگه واکسن هم نزدید اول کولپو کنید بعد باردار شید 

زخم دهانه رحمتون خود ب خود خوب شد؟برای درمان زخم و عفونت دارویی مصرف کردین؟

والله داروی خاصی که مصرف نکردم ولی خب تو دوره ی جداگانه انتی بیوتیک خوردم تو دوره ی بارداریم 

یادم نیست چی بودن ولی انتی بیوتیک روتینی نبود چون تحت نظر دکتر پاکروش بودم ایشون داده بود

و تو ویزیتی که رفتم مطب دکتر معایته کرد گفت خوبم 

اگه تهرانید یه ویزیت برید پیشش

2738
عزیزم توم زگیل داشتی  تواین تاپیک اکثرا میگن زگیل داشتن نشونه خوبیه وکدهای ۱۶ و۱۸ اچ پی وی نیس ...

من زگیل نداشتم هیچ وقت

معمولا تایپ 6 و 11 زگیل میزنه که خوشبختانه کم خطره

من هیچی شک نکردم به چیزی

دوستام گرفتن منم گفتم خوبه تست بدم 

که اینجوری شد😁😁😁

بازم خداروشکر هزاران مرتبه

من زگیل نداشتم هیچ وقت معمولا تایپ 6 و 11 زگیل میزنه که خوشبختانه کم خطره من هیچی شک نکردم به چیزی ...

من ازاین میترسم که دلیل این عفونت مکررم نوعای خطرناک اچ پی وی باشه وتواین مدت نوع کم خطرشم گرفته باشم 

حالم خیلی بده 

من واکسن زدم و تا مرحله ی سوم زدم بعد باردار شدم ولی اگه واکسن هم نزدید اول کولپو کنید بعد باردار شی ...

عزیزم میتونی پستای منو بخونی واگه درتوانت هست راهنماییم کنی یاتوضیح بدم 

شرمندم یه کم زیادی شلوغم  فرصت نمیکنم همرو بخونم  سوالت چی هست عزیزم بگو اگه بتونم کمکت ...

ببین من باردارم آخرای اسفندمتوجه زگیل شدم ورفتم دکتر گفت فقط لیزر که اونم بعدزایمان بیا 

حالاالان واجبیوحنا میذارم روشون که خیلی ریز شدن 

مشکل اینجاس من نه استخری رفتم نه اپیلاسیون نه رابطه ی نامشروعی داشتم نه خودم نه شوهرم حتی از حوله کسیم استفاده نمیکنیم 

وحدود چهارساله عفونت مقاوم واژن دارم ترشحات سبز وسوزش فقط موقع نزدیکی علایممه که بادارو فقط بدتر میشدم بنظرت امکان داره این عفونت مقاومه برای نوعای خطرناک اچ پی وی باشه والان نوع کم خطرم گرفته باشم وزگیلا زده باشه بیرون

پاپ برای دوسال پیشه که مشکلی نداشته 

2706