2737
2734
عنوان

ویروس hpv

| مشاهده متن کامل بحث + 292784 بازدید | 2074 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

ب کمک شما احتیاج دارم

همیشه پیاماتونو میخوندم و کلی انرژی میگیرم

دیروز پیش دکتر بهتاش کولپوسکوپی کردم

میخواستم ببینم نمیدونم توی واژنم گاز گذاشته یا نه دست میزنم چیزی حس نمیکنم

کسایی ک پیش دکتر بودن اینکارو انجام داده براشون یا خیر

2731
سلام ب کمک شما احتیاج دارم همیشه پیاماتونو میخوندم و کلی انرژی میگیرم دیروز پیش دکتر بهتاش کولپوس ...

من حدود ۴سال پیش کولپوسکوپی کردم ولی برام گاز نذاشت کار سنگین نکنید من دو روز بعدش وحشتناک خونریزی کردم چون کار سنگین کردم البته من قزوین زندگی میکنم

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
خانوما عفونت مکرر میتونه نشون دهنده ی  سرطان دهانه رحم باشه

پاپ اسمیر انجام دادین؟؟

چن ساله هستید؟؟

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2738
پاپ اسمیر انجام دادین؟؟ چن ساله هستید؟؟

۲۳پاپ اسمیر دوسال پیش انجام دادم مشکلی نبود بعدش باردار شدم 

ولی خب عفونته هی هست الانم برای بار دوم باردارم وزگیل تناسلی زدم بااینکه نه استخررفتم نه هیچ جای دیگه شوهرمم نداره فقط من دارم 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش
زگیلم داری  خب رفتی دکتر چی گفتن بهت

نه نداشتم

ی دونه هایی زده بودم

رفتم دکتر گفت زگیل نیستن

ب اصرار خودم آزمایش hpv دادم مثبت شد۵۲

پیش دکتر بهتاش دیشب رفتم کولپو کردن و نمونه برداری

تو‌بروشور نوشته معمولا ی گاز برای خونریزی میزاریم ک بعد ۵ساعت درارینش

هری دس میزنم چیزی نیس

میترسم رفته بالا

2706