2737
2734
عنوان

نظرتون چیه

437 بازدید | 47 پست

🔞عصر ۱ خرداد کانال های محلی تالش از یک قتل فجیع ناموسی خبر دادند. دختری ۱۴ ساله در سفید سنگان لمیر از بخش حویق به دست پدرش در خواب سر بریده شد!

🔹رومینا دلباخته یکی از پسرهای همشهری شده بود. به گفته محلی ها مخالفت های شدید پدر دختر با ازدواج این دو به دلیل تفاوت های فرهنگی، آنها را به فکر فرار از منزل وا داشت. اما پیگیری های خانواده ها به دستگیری آنها توسط پلیس منجر می شود . به گفته افراد محلی رومینا به دلیل حفظ امنیت جانی خود و آشنایی با خلقیات پدرش تمایل به بازگشت به خانه نداشته اما به ناچار و طبق قوانین به پدر خانواده تحویل داده می شود.

🔸شنیده ها حاکی از آن است که پس از بازگشت رومینا به خانه، جو حاکم بر خانه نه تنها آرام نمی گیرد بلکه اختلافات و تحریکات خانوادگی بالا گرفته و آتش خشم پدر شعله ور تر میشود تا جایی که پدر در روز یک  خرداد با خلوت کردن خانه ، گردن رومینای ۱۴ ساله را با استفاده از داس درحالی که او در خواب بود به طرز فجیعی از تن جدا می کند.

🔹به گفته افراد محلی، پدر بعد از ارتکاب جرم با در دست داشتن داس از خانه خارج شده و به قتل دخترش اعتراف می کند و توسط پلیس بازداشت و به مراجع قضایی سپرده می شود.

🔸مطابق با ماده ۲۲۰ قانون مجازات اسلامی پدر در جایگاه ولی دم در قتل فرزند، قصاص نمی شود بلکه قصاص تبدیل به دیه و تعزیر می شود. هرچند هنوز باید منتظر مراحل قضائی آن باشیم. در هر صورت  قتل رومینا با واکنش های مختلفی از سوی اهالی منطقه این دختر نوجوان و افکار عمومی مواجه شده است. بواقع اینگونه موارد از جمله جرائمی است که قلب افکار عمومی را در سینه می فشارد و شاید لازم است تا مجلس و قانون برای جلوگیری از تکرار این موارد تدابیر شدیدتری را اتخاذ نمایند./گیل خبر

با داس... سر بریدن... فقط به درد و وحشتی که اون بچه کشیده فکر می کنم😢😢😢

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم نترکونین در هر موردی تو دنیا ی سری مخالف داریم ی سری موافق

اما واقعا این سوال برام پیش اومد اگه ی پسری از خونه فرار میکرد میاوردنش خونشون اونم سر میبریدن مگه در اسلام برابری جنسیتی نیست پس چرا دختر همیشه باید محفوظ به حیا باشه این سایت برای ما زناس چرا اینجا ازادی نداریم یه جای کار این قانون های مردسالاری با تبصره های مسخرش میلنگه اون مرد وحشی بابد کشته بشه مگه دختر بدبخت چیکار کرده بود از خونه مینداختش بیرون ولی حق نداشت جونشو بگیره مگه اون جون داده اگه اینجوریه پس این همه اعدام چیه

2728

یعنی چی اعدام نمیشه😡😡😡😡😡 انوقت همه پاشن بچه هاشومو بکشن😡😡😡😡😡این چه قانونیه😡😡😡😡😡

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
خواهش میکنم نترکونین در هر موردی تو دنیا ی سری مخالف داریم ی سری موافق اما واقعا این سوال برام پیش ...

درسته

ناتانائیل! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود. در انتظار خدا بودن، ناتانائیل...یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضور دارد...
2738

میدونی من با دوستی دختر پسر مشکلی ندارم اما در حد دوستی اما با فرار صد درصد مخالفم. ابروی یک خانواده میره. غیرت و شرف مرد خانواده از بین میره. کلا اون خانواده انگشت نما میشن. من اصلا ناراحت نشدم از این کار. 

یعنی چی اعدام نمیشه😡😡😡😡😡 انوقت همه پاشن بچه هاشومو بکشن😡😡😡😡😡این چه قانونیه😡😡😡😡😡

دلم پوکید کجای کتاب خدا این اومده؟پس بگو عرابایی ک دختراشونو نمیخواستنم گناه نکردن بچه خودشون بوده دلشون میخواست زنده ب گورش کنن قانونشون از بیخ مشکل داره تو این مملکت ی سری دارن زیر ابی میرن

میدونی من با دوستی دختر پسر مشکلی ندارم اما در حد دوستی اما با فرار صد درصد مخالفم. ابروی یک خانواده ...

با قتل موافقی؟

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
میدونی من با دوستی دختر پسر مشکلی ندارم اما در حد دوستی اما با فرار صد درصد مخالفم. ابروی یک خانواده ...

کار هیچ کدوم درست نبود

اما کار پدره بدتر بود. دختره کم سن و سال بود و مطمئنا اگه میرفت بدبخت میشد. و با فکر راه نرفت

پدره چی؟ یه آدم بالغ

ناتانائیل! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود. در انتظار خدا بودن، ناتانائیل...یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضور دارد...
خواهش میکنم نترکونین در هر موردی تو دنیا ی سری مخالف داریم ی سری موافق اما واقعا این سوال برام پیش ...

آخه مگه اسلام گفته برو بچت رو بکش اون پدر بی وجدانش مشکل داشته خواهشا به اسلام و مذهب وصلش نکنید

واقعا نظرت برام با ارزشه 

اما ن در حدی ک دختر رو سر ببرن و پدر هیچ محاکمه ای نشه یعنی تو برده مرد و مرد سالاری رو قبول داری؟پس خدا این وسط در نظرت هیچه خدا عشقو تو دل یک انشان دمیده و خدا جونی داده ک خودش روی موعدش میگیره یعنی تو خدارو میزاری کنار و این کارو قبول داری پس چرا این مرد اگه پسرش این کارو کنه سر نمیبردش؟

آخه مگه اسلام گفته برو بچت رو بکش اون پدر بی وجدانش مشکل داشته خواهشا به اسلام و مذهب وصلش نکنید

اصلا و ابدا اسلام هیچ مشکلی نداره اسلام از برابری گفته زنده ب گور کردن دخترا در دوره عرب رو منع کرده و حتی برای حضرت فاطمه سوره خاص مشخص کرده پس در نظر خدا انسان جنس و مذکر و مونث نیست این ماییم ک با قانون مسخرمون اسلام رو هم زیر سوال بردیم منظورمو بد متوجه شدی عزیزم

2706