2733
2734
عنوان

همسر قبلی خواستگار

685 بازدید | 47 پست

آیا تحقیق کردن از همسر قبلی طرف کار درستیه؟ آیا ی زنی ک طلاق گرفته میاد خوب شوهرسابقشو میگه یا دلیل واقعی جداییو؟ خ عجیب نیس؟ با عرض معذرت و دورازجون شما اگ شما جای زن اول باشین من بیام از شما بپرسم راستشو میگین؟ پیازداغشو زیاد نمیکنین؟ لطفا صادقانه بگین ممنونم

راستش نمیرم ازش تحقیق بگیرم 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بستگی داره چه دل پری از همسرمون داشته باشیم😈😂😂😂

ببین گل داریم تا گل🌺🥀یکی میشه گل رز🌹یکی ماریجوانا🌱یکی هم میشه خرزهره واسه در توالت🖐️😐منم که به همه میگم گل من🌺😜حالا خودت ببین کدوم گلی😄🖐️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انسانیش که باید راستشو بگی 

اما بعضیا خیلی دلشون پره ممکنه الکی بگن 

بنظرم اصن نباید از اون بپرسی از خودش بپرس دلیل جدایی تون چی بوده

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚

اتفاقا حتما باید تحقیق کرد تا علت رو پیدا کنی 

ببین مثلا مامان من طلاق گرفته هر بار کسی خواست زن بابام شه پرسید مامانم راستش رو گفت اونا باور نکردن ازدواج کردن بعد طلاق گرفتن اومدن گفتن راست میگفتی 

آلا بابای من بعد مامانم سه بار ازدواج کرده و طلاق گرفته

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738

عزیزم ، راضی نبوده که ازش جدا شده دیگه

حالا مقصر هر کدوم باشن ، باز هر طرف حرفهایی برای گفتن دادن و طرف مقابل رو متهم قرار میدن

تحقیق به این شکل کار خوبی نیست

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 

راست وحسینی همه چیومیگم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

اتفاقا درسته 

من خودم نامزدیم که بهم خورد همسرم رفته بود خواستگاری دوستم دوستم ازم پرسید چی بگم 

گفتم پسر خیلیییییی خوبیه من مشکلم با خانوادش بود اگه میتونی بسازی بسم الله و خوشبخت بشین

حتی عروسیشونم رفتم همه فکشون افتاده بود۰

2706