2737
2739

سلام دوستان، من يه دختر ١٨ ساله دارم كه احساس مي كنم براي حل يك سري از مشكلات رفتاريش نياز به مشاوره با يك روانشناس خوب و باتجربه دارم. كسي هست كه چنين تجربه اي داشته باشه و نتيجه خوبي گرفته باشه؟ 

من یه روانشناس رفتم اینقدر مغزم رو به هم ریخت ک رسما دو سه ماه دیوانه شده بودم. تمام قسمت های تاریک وجودمو کشید بیرون. الانم اومدم روانپزشک تو مطب نشستم. برم ببینم این چطوریه 

میشه ی صلوات مهمونم کنید؟❤💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من یه روانشناس رفتم اینقدر مغزم رو به هم ریخت ک رسما دو سه ماه دیوانه شده بودم. تمام قسمت های تاریک ...

دقيقا از همين مي ترسم كه روانشناسي كه مي رم تبحر كافي نداشته باشه و نتيجه عكس عايدم بشه. اميدوارم شما از اين مراجعه تون نتيجه خوبي بگيريد.

هر دو مورد

اول از همه بهتون بگم ک دخترا از سن ۱۵ تا ۲۰ سالگی احساساتشون بر عقلشون غالب هست،،و چون ب سن قانونی رسیده فکر میکنه از الان باید آزادی تام داشته باشه،،، واسه همین برای عملی کردن خواسته هاش پرخاشگر میشه،داد میزنه، قهر میکنه، و ممکنه فحاشی هم بکنه تموم این چیزا طبیعیه،،،فقط شما باید باهاش دوست باشین،،،بهش اطمینان خاطر بدین، اگه مسئله ای هم بود اصلا واکنش نشون ندین و باهاش منطقی و دوستانه رفتار کنید ،،، بهش آزادی بدین و اجازه بدیدبا دوستای خوبش رفت و آمد  داشته باشه اما اول دوستاشو بشناسید 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
اول از همه بهتون بگم ک دخترا از سن ۱۵ تا ۲۰ سالگی احساساتشون بر عقلشون غالب هست،،و چون ب سن قانونی ر ...

چطوري مي تونم دوستاش رو بشناسم؟ اونا تو مدرسه با هم هستند و از طريق فضاهاي مجازي ارتباط دارند

2738
باید جست و جو کنید

تو اينستا خيلي گشتم ولي پيج هيچ كدوم از روانشناسها نتونست اعتمادم رو جلب كنه به نظرم بايد از تجربه كساني كه رفتند پيششون و نتيجه گرفتند استفاده كنم تا بتونم يه روانشناس خوب و مؤثر پيدا كنم.

چطوري مي تونم دوستاش رو بشناسم؟ اونا تو مدرسه با هم هستند و از طريق فضاهاي مجازي ارتباط دارند

دعوتشون کن خونتون ب عنوان دورهمی سعی کنید با خانوادشون ارتباط بگیرین

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
دقيقا از همين مي ترسم كه روانشناسي كه مي رم تبحر كافي نداشته باشه و نتيجه عكس عايدم بشه. اميدوارم شم ...

من تا حالا 5 تا مشاور عوض کردم راست میگین بعضی ها داغون میکنن آدمو - ولی اخرین جایی که رفتم مشاوره و بدون دارو خیلی حالم خوب شد اینجا بود : مرکز مشاوره مهرپندارامید - 26640192 - به همه پیشنهاد میکنم اینجارو خیلییی خوب عالی بودن 

2706