2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بندرعباسی نیستم ولی خواهرام بخاطر شرایط کارهمسرشون اونجا زندگی میکنن.درسته خیلی گرمه روزاهمش زیرکولرن شبا همیشه میرن بیرون .

بندرعباس کلا مردم شب برای گشت وگذار بیرونن گرم هست ولی خیلی باصفاس .بازارشم تاقبل کرونا تا12شب بازبود وشلوغ.بله مردم خییلی عالی وخونگرمی داره ادم اصلا احساس غریبی نمیکنه.

اولش وقتی میری بیرون گرم وشرجی هست بعدکم کم عادت میکنی .اگه تحمل گرما سخت بود این همه ادم اونجا زندگی نمیکردن گلم

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
ولی در کل شهر خوبیه و مردم زود باهات صمیمی میشن ولی واسه من که از گرما متنفرم و خودم اهل منطقه سردی ...

اها کجایین؟پس خیلی سخته براتون

من خودم گرما رو دوست دارم ولی دیگه تابستونا خیلی گرم میشه اونجا

خدایا تنها امیدم تویی💛لایک نکن عزیز دل برادر

من خودم اهل یه جایی از کرمانم که تابستونم خیلی وقتا برف میباره و از گرما متنفرم

ولی اگه با گرما مشکلی نداری شهر خوبیه

مخصوصا واسه شغل ازاد

برای باردار شدن سوالی داشتین اگه بتونم کمکتون میکنم
من خودم اهل یه جایی از کرمانم که تابستونم خیلی وقتا برف میباره و از گرما متنفرم ولی اگه با گرما مشک ...

منم کرمانیم 

خدایا تنها امیدم تویی💛لایک نکن عزیز دل برادر
2706