2726
عنوان

چگونه برتنبلی غلبه کنیم.

147 بازدید | 10 پست

سلام به همه

من 4/5سالی میشه ک اراده قبل و ندارم .

اصلا جون میدم ی کاری انجام بدم ،از کارای دم دستی بگیر تا کارای ضروری

شما ترفند یا روشی دارید که تنبلی رو بذارم کنار

پیشاپیش ممنون از مشارکتتون

تنبلی#  

کاربری دست دو نفر ❤برای حاجتم صلوات بفرستید ممنون❤

کاراتو به روز بعد ننداز در کل سعی کن همون لحظه انجامش بدی

قبلشم حتما تسبیحات حضرت زهرا بگو خیلی خوبه

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کاراتو به روز بعد ننداز در کل سعی کن همون لحظه انجامش بدی قبلشم حتما تسبیحات حضرت زهرا بگو خیلی خوب ...

میدونی بعضی از کارای ی بار نیست مستمر اگه ی بار باشه میگم انجامش میدم میره راحت میشم.

اما کاری که دوباره باید فردا و پس فرداو ... انجام بدم برام سخت کلا انجام نمیدم.

کاربری دست دو نفر ❤برای حاجتم صلوات بفرستید ممنون❤

اول باید تغذیه رو درست کنی که بیحال نباشی 

بعد ورزش کنی که همیشه سرحال باشی 

سرحال که باشی روحیه ت هم خوب میشه ،اشتیاق و رغبتت به کار بیشتر میشه

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
میدونی بعضی از کارای ی بار نیست مستمر اگه ی بار باشه میگم انجامش میدم میره راحت میشم. اما کاری که د ...

شاید کم خونی یا کمبود ویتامین داری 

منم مثه توام الان خیلی بهتر شدم و کم خونی دارم

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚

فک نکنم هیچکدوم مثه من باشین چنان بی حال و کسل و خواب الودم انگار میرم معدن سنگ هرچی میخوابم بازم کسلم خسته شدم خیلی موقعیتام بخاطر خواب الودگی و خواب از دستممم رفت هرشبم یه قرص فولیک فر میخورم فایده ندااارد

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑