2726
عنوان

بچه ها بیاین

177 بازدید | 20 پست

من شش ماه پیش بینیمو عمل کردم

تا چن روز پیش چن ساعت شهرستان رفتنی رفتیم خونه مادرشوهرم

همه هم بودن ولی یکی به روی خودش نیاورد که مبارکه یا خوب شد یا بد شده

هیچ کسااا اصلا و ابدا

این فقط در این حد که موقع عملم چن نفرشون زنگ زدن جویای حالم شدم همین

احساس می کنم همشون با هم همدست شدن که به روم نیارن

حتی زندایی شوهرم که البته ناتنی هست برای شوهرم اونا هم چیزی نگفتن در صورتی که  اطرافیان مرتب بهش میگفتن تو چاق شدی و دایی لاغر

اینو بگم شوهرم بچه طلاقه الان پیش باباش رفتیم و مادر ناتنیش که از سه سالگی اونو نگه داشته و داداشای دیگه اش که بعد اون به دنیا اومدن

خیلی دلم گرفت واسه خودم نه واسه این مسئله-  کلی انگار زندگیم خیلی تحت تاثیر این مسئله ناتنی بودن شوهرم قرار گرفته بچم انگار با نوه های دیگه فرق می کنه خودمم همین طور 

سفره شام و که پهن کردن بلند شدیم اومدیم خونه مامانم اینا همشون سر سفره بودن تعارف کردن بمونید ولی راستیش وقتی میرم حس می کنم اضافم 

جوری که وقتی رفتم اون یکی جاریم برام چای ریخت اورد همشون تو اشپرخونه بودن بعدش دید یه شکلی شدم بهش گفتم واقعن برای من چای ریختی گفت آره دیگه اصلا بلند شو بیا آشپزخونه که رفتم دیدم بحث چاق و لاغریه

چقد سنم کم بود و به اینجور مسائل توجه نکردم و حتی خانوادم هم براشون مهم نبود که دخترشون به بچه طلاق ندن زندگیش تحت تاثیر قرار می گیره 

هیچی دیگه کلا وقتی فکر می کنم به این مسائل خنجریه که فرو میره تو قلبم

اینا رو گفتم که صرفا درد دلی بشه و یکم سبک بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی شوهرت خواهر برادر تنی نداره؟؟

خواهرشوهرر منم باااینکه از یه خونواده اسمو رسم داری هست با یکی باهمین شرایط ازدواج کرد با پسرعمو عمه شوهرش فقط رفتو امد دارن شوهرش سال تاسالم پیش مادره نمیره 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728
یعنی شوهرت خواهر برادر تنی نداره؟؟ خواهرشوهرر منم باااینکه از یه خونواده اسمو رسم داری هست با یکی ب ...

خودش تکه

مادرش ازدواج کرده از اونا هم خواهر برادر داره می بیندتشون

خودش پیش پدرش بوده از شش ماهگی تا اینکه سه و سال و نیمه بوده باباش ازدواج می کنه از اینا هم داداش داره

گفتی مادرشوهرت نامادریه دیگ درسته؟شایدنامادری شوهرتودوس نداره ک تووبچتودوس داشته باشه 

من خودم همین حس و دارم در ظاهر این شکلی نیست خیلی زرنگه

مثلا تهران اومدنی خونه همه میان خونه ما من شام دعوت کنم میان و شب نمی مونن

این در صورتیه که قبلن که بچه ها مجرد بودن میومدن خونم می موندن و همه اونجا جمع می شدن ولی بعد ازدواج بچه هاش نه

منم قبلن شهرستان رفتنی میموندیم اونجا ولی دیگه رفتاراشون عوض شد منم زیاد نمیرم در حد سر زدن ولی شوهرم با بچم میرن اونجا گاهی می خوابن

به چه چیزایی ک اهمیت نمیدین

ببین گل داریم تا گل🌺🥀یکی میشه گل رز🌹یکی ماریجوانا🌱یکی هم میشه خرزهره واسه در توالت🖐️😐منم که به همه میگم گل من🌺😜حالا خودت ببین کدوم گلی😄🖐️
من خودم همین حس و دارم در ظاهر این شکلی نیست خیلی زرنگه مثلا تهران اومدنی خونه همه میان خونه ما من ...

چی بگم.الان ازآدمانمیشه سردرآورد

ب بعضی ها حتی نباید ری د.برنزه میشن فردابرات قیافه میگیرن  
به چه چیزایی ک اهمیت نمیدین

فقط همین چیزا نیست 

اینجور مسائل کوچولو کوچولو جمع میشن برات میشن کوهی از مشکلات

وقتی تو یه جمعی هستی و یه کاری می کنن که عملن انگار نیستی

بچت به دنیا میاد نوه دومه ولی هدیه اش از نوه اولی کمتره و بعد نوه سومشن دنیا میاد هدیه هاگنده تر میشن- در صورتی که به جان بچم ادمی نیستم که مال و هدیه کسی و پس ندم- به همه بچه هاای خاله و دایی (از طرف مادر ناتنی) عیدی بدی بعد یهو بچت به دنیا بیاد اصلا و ابدا یه هزاری به بچت ندن 

وووو

از یه مورد چشم پوشی کنی موردای دیگه رو چیکار می کنی

شایدم به قول شما زیادی حساسم نمیدونم باید قلبم بشه از سنگ و برام مهم نباشن همون جور که من برای اونا مهم نیستم

فقط همین چیزا نیست  اینجور مسائل کوچولو کوچولو جمع میشن برات میشن کوهی از مشکلات وقتی تو یه ج ...

زهرا گلی ابجی جونم اووول تو زندگیت به خدا توکل کن بعدشم به شوهرت  بیخیال بقیع 

بخدا من  خونواده شوهرم نوه دختریشون ک ب دنیا امد تا الان ک یک سالو نیمشه میذارنش توی سر  و هی ب من تیکه میندازن که یعنی ما بچه رویا رو هم همینقدر دوس داریم 

بخدا من اصلا محل نمیذارم اصلا مهم نیس برام 

ببین گل داریم تا گل🌺🥀یکی میشه گل رز🌹یکی ماریجوانا🌱یکی هم میشه خرزهره واسه در توالت🖐️😐منم که به همه میگم گل من🌺😜حالا خودت ببین کدوم گلی😄🖐️
زهرا گلی ابجی جونم اووول تو زندگیت به خدا توکل کن بعدشم به شوهرت  بیخیال بقیع  بخدا من &n ...

عزیز دلم منم برام خیلی از حرکاتشون عادی شده یا انگار سر شدم نسبت به رفتارشون

ولی چی میشه کرد آدمیم و یه وقتایی دلمون می گیره - 

به قول شما باید بی خیال بقیه بشم مهم خودمو شوهرم و بچم هستیم 

ولی این ناتنی بودنش باعث شده زود از کوره در بره و عصبی بشه وباعث شده خودمم به شدت عصبی بشم

دلم برا بچم می سوزه که اسیر ما شده

التماس دعا مرسی ازت انشالله شما هم زندگی شادی داشته باشی

خودش تکه مادرش ازدواج کرده از اونا هم خواهر برادر داره می بیندتشون خودش پیش پدرش بوده از شش ماهگی ...

بنده خدا پس تکه درک میکنم چی میگه ولی هرچی حساس ترباشی برات بدو سختترر میگذره تو بخاطر شوهرت زندگی میکنی بقیه سعی کن برات مهم نباشننن خودت میگی که ناتنی ان نمیشه توقع داش رفتار بهترازین  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706