2737
2734
عنوان

بندرعباسیا بیاین

363 بازدید | 28 پست

واسم سواله الان چیکار میکنین با گرمای هوا؟عادت کردین بهش؟من عاشق بندرم واسه زندگی کردن شهر خوبیه؟آدماش مهربونن؟

خدایا تنها امیدم تویی💛لایک نکن عزیز دل برادر

بندرعباس نیستم ولی میتونم از خوزستان بگم برات که الان هوا خیلی گرمه عادت هم نمیشه بهش کنیم چون نفس ادم و میگیره همش زیرکولریم ، هرچقدر از خوبیه آدماش بگم کم گفتم خیلی با معرفت و مهمان نوازن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هوا که خیلی گرمه عادت کردنی هم نیست واقعا سخته نمیشه تابستون تفریح رفت مگه جاهای سرپوشیده و کولردار

وایی برق بره چیکار میکنین

2738
همه جا خوب و بد داره در کل خوب و مهربونن تابستون باید بیرون رفتنتو یجوری تنظیم کنی که همش تو ماشین ...

😂😂😂اره خیلی حال میده من عاشق بندرم مخصوصا بازار دست فروشا و پاساژا سیر نمیشم😂😂😂کلا شهر شادیه ادماش خوشحالن

😂😂😂اره خیلی حال میده من عاشق بندرم مخصوصا بازار دست فروشا و پاساژا سیر نمیشم😂😂😂کلا شهر شادیه ا ...

بازار اوزیها و بازار شهرداری ، فلکه بلوکی ، سه راه جهانبار ، محله گلشهر چقدر خاطره دارم 

بازار اوزیها و بازار شهرداری ، فلکه بلوکی ، سه راه جهانبار ، محله گلشهر چقدر خاطره دارم 

اخ نگو بندر عشقه قشم و درگهانم خیلی دوست دارم😂😂

من تبریزی هستم تو بندرعباس زندگی میکنم 

گرمه هوا بشدت از قبل از عید کولرها روشنه

ما کلا کولرمون روشنه دیشب چند دقیقه خاموش کردم اونم نه بخاطر خنکی هوا 

گفتم کولر یه استراحتی بکنه😃😃😃

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
من تبریزی هستم تو بندرعباس زندگی میکنم  گرمه هوا بشدت از قبل از عید کولرها روشنه ما کلا کولرم ...

وایییی خیلی عجیبی از اونجا اومدی اینجاا😂😂😂راضی ای؟

2706