2703
2553
عنوان

خواهرم خیلی تحقیرم میکنه

484 بازدید | 10 پست

وقتی هم ک باهاش قهرمیکنم خیلی احساس تنهایی میکنم

چیکار کنم؟؟؟

خیلی بددهنه... واقعا اعتماد بنفسمو ازم گرفته 😭😭😭😭😭 تحملش خیلی سخته ولی وقتی میخوام باهاش قطع رابطه کنم حالم بد میشه

حالم بده بچه ها چیکار کنم😭😭😭😭

چه خواهر بدجنسی چرااین کارهارومیکنه توچقدساده ای عزیزم اگرخواهرمن بوددیگه جواب سلامشم نمیدادم

دوستای مهربونم لطفاواسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین انشالله به تمام خواسته هاتون برسیدوهمیشه دلتون شادولبتون خندون باشه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

عزیزم اونقدر ضعیف نباش که نتونی ازش جدا شی.تنها کسیکه حالتو خوب میکنه خودتی ،فقط به خودت نیاز داری ،  پس وابسته ی کسی نباش. هرچیزی که آرامشتو بهم میزنه یا درستش کن یا رهاش کن . 

چرا این کارارو میکنه ؟ مشکل خاصی داره ؟ 

دشمنو زودتر بشناسی بهتره دوروز دیگ واس ازدواح و باجناق بازی بیچارت میکنه ن مث من ک بعد 17سال فهمیدم چرا زندگیم از هم پاشید بخاطر ی عفریته دورو. مواظب باش اون واست خواستگار نفرسته یا شوهرتو گول نزنه

گاهی تحقیر کردن دیگران از یه مشکل درونی در گذشته نشات میگیره شاید صرفا قصدش خورد کردن شما نباشه 

بهرحال خواهر همدم بی نظیری هست که هیچکس نمیتونه جای دلسوزیشو پر کنه من و خواهرم خیلی پشت هم هستیم وقتی نوجوان بودیم زیاد دعوا میکردیم ولی بعد از ازدواج و روزهای سختی پشت هم بودیم و کمک هم 

شما هم بنظرم یکم روابطت رو سنگینتر کن و سعی کن کمتر بهش نزدیک بشی که دل شکستن پیش نیاد اما خواهرت رو رها نکن خواهر واقعا گنجینه ارزشمندیه