ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

که جونم رو براش نذارم حرص دنیا رو نمیخورم دوست دارم پیشرفت کنم اما خودمو اذیت نکنم

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
2728

همیشه ببین دلت چی میگه 

به عاقلانه ترین شکل ممکن حرف دلت رو گوش کن تا بعد پشیمون نشی

همیشه کاریو میخوای انجام بدی یا کسی برات انجام بده تا تنور داغه نون رو بچسبون 

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷

اینکه هیچ وقت هیچ وقت به کسی اعتماد نکن حتی مادر

ببین دیگ چیه هااا

و این ک غرورت نشکن

منم خیلیا میگفتن مسخره میکردم میگفتم کم رمان بخونین ولی واقعا پشیمونم الا یکاری کردم ک

او تند خو نبود،آنها از سمت شکسته اش به او نزدیک میشدند.

اول خودتو دوست داشته باش 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
همیشه به پدرمادرت اعتماد کن و به حرفشون گوش کن. همه پدر مادرا خوب بچه شونو میخان ❤

ببخشید دوست عزیز اما درباره ی همه اینجور نیست واقعا خیلی ها فقط زاد و ولد کردن بلدن نه مادری و پدری کردن 

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
2706