2737
2734
عنوان

همسایه مامانم + عکس

867 بازدید | 22 پست

سلام دوستان چند روز پیش تاپیک زدم پسر همسایمون ۱۹ سالشه تو سد کرج آب بردتش  دیشب گفتن که پسره رو تو آبگیر پیداش کردن بنده خدا مادرش خیلی داشت عذاب میدید از طرفی ناراحتم که فوت شده از طرفی هم خوشحال شدم که حداقلش جنازش پیدا شد خانوادش واقعا داشتن عذاب میدیدن البته از این به بعدشو خدا کمکشون کنه داغ جوون خیلی سخته ..

خدا رحمتش کنه ..

میشه یه صلوات بفرستید برای شادی روحش ...

پرهام=قلب مامان

خدار حمتش کنه... 

اونجا چکار میکرده؟ شنا بلد نبوده؟ 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس چی میگه 😒🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚
2728

الهم صلی علی محمد وآل محمد

خدابیامرزتش

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

الهی بمیرم واسه دل مادرش خیلی جوونه بنده خدا

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2738

اخی الهی خدارحمتش کنه چقدکم سنه تقریباهم سنمه😢😢

دوستای مهربونم لطفاواسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین انشالله به تمام خواسته هاتون برسیدوهمیشه دلتون شادولبتون خندون باشه  

وای از دل پدرمادرش😔😔

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨

خدابه خانوادش و مادرش صبر بده.داغ بچه آدمو پیر میکنه.خالم کشید و ما دیدیم که چجوری از غصه آب شد.خدایا خودت به مادرش صبر بده

السلام علیک یا بقیه الله ًعجل الله تعالی فرجه ًبه جمعمشق انتظار 👉بپیوندید.
2706