2737
2739
عنوان

اقا حلیم با نمک یا با شکر مسئله این است....

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 44 پست
اخه برا منم یه جوریه شاید چون فقط با نمک میخوریم

اینجا که همه میگن باشکر پس منو تو عجیبیم بقیه نرمالن 😅😅

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
اینجا که همه میگن باشکر پس منو تو عجیبیم بقیه نرمالن 😅😅

دقیقا پس ما عجیب غریبیم🤔🤔😅

بچه ها میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستید🙏🙏🙏هرکی فرستاد لایکم کنه منم براش بفرسم🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با عرض پوزش من بلد نیستم من فقط مصرف کننده ام😃😃😃

مرررسی عزیزم 🤩🤩🤩😅

بچه ها میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستید🙏🙏🙏هرکی فرستاد لایکم کنه منم براش بفرسم🤩🤩
2728
بعضیا حلیم با قیمه میخورن😖

هنوز حلیم با سر شیر درک نکردم 😅😅😅😅

حلیم با قیمه میخورن😐😐😐

اقا چرا قیمه هارو میریزین تو حلیمااااااا

2738
حلیم با نمک خیلییی بدمزه اس

بستگی به ذائقه هر کسی داره

من با نمک میخورم

به نظرم با شکر خوب نیس

هر کی حلیمو با نمک میخوره اصلا با من حرف نزنه 😒 چه معنی میده با نمک به ساحت مقدس حلیم توهین میکنین؟ ...

دقیقا برعکس 

من با شکریها سر یه سفره نمیتونم بنشینم‌

کلااا دگرگون میشم 

البته هممون نمکی هستیم‌

خواهرم فقط  شکریه 

منم هم وقتی  خواهرم بیاد خونمون هممه چی سرو میکنم الااا حلیم

دقیقا برعکس  من با شکریها سر یه سفره نمیتونم بنشینم‌ کلااا دگرگون میشم  البته هممون نمک ...

🤗🤗🤗🤗🤗

😉😉😉

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
2706