2726
عنوان

شما اگه جای من بودید چیکار میکردید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1084 بازدید | 124 پست

یه عمه دارم بدون اینکه خودم بدونم چکار کردم از بچگی مون از من و داداشم و مامانم بدش میاد آرزوی بدبختی مونو داره مدام پشت سرمون بد میگه

وقتی بعد ازدواجم که مدت طولانی از بچه دار شدن پیشگیری میکردم فکر میکرده که بچه دار نمیشم و پشت سرم میگفته خدارو شکر که بچه دار نمیشه انشالله هیچوقت نشه. 

سر بارداریم اصلا بهم تبریک نگفت زایمانم کردم نیومد. منم تا قبلش میگفتم مثلا بزرگه و احترامش رو نگه میداشتم و سلام علیک هرچند سرد ولی میکردم. اما سر بچه م که از همه برام عزیزتره گفتم دیگه بره گم بشه . یعنی توی جمع اون با یک عدد مبل برام فرقی نداره اصلا محلش نمیذارم وقتی وارد جنع میشم و با همه دست میدم و صحبت میکنم و اینو رد میکنم از حرصش دستاش میلزره‌ . حتی صحبت کنه هم جواب نمیدم میترکه‌ 

امتحان کن ببین چقدر کیف داره. 

ی خط قرمز دورش بکش و اصلا به رفتاراش توجه نکن ببین چقدر حالت خوب میشه. 

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم بابام فقط گفت میان خونمون مامانم خیلی باهوشه گفت ایندفه واسه یچیز دیگه میان بابامم گفت اره و ...

اگه میگی عمت باهات خوب رفتار نمیکنه یا سلام میکنی کم محلت میکنه احتمال زیاد واسه اون پسرش که گفتی خوب نیست میان 

بعد تاپیک بزن بهمون بگو واسه کدمشون اومد منم تگ کن بیام ببینمت 😊

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
باهاش حرف بزن حرفای خودت رو بزن حرفای اونم بشنو شاید به درد هم خوردید شاید نظرتون عوض شد  یه مد ...

حالا بابام راضیم کرد گفتم بیان ولی این که  راضی شم باهاش باشم یه مدت اصلا

2728
یه عمه دارم بدون اینکه خودم بدونم چکار کردم از بچگی مون از من و داداشم و مامانم بدش میاد آرزوی بدبخت ...

ای گفتی من بازن داییم این کارو کردم ای کیف میده دلم خنک شد جلفه پروروه😅😎

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
حالا بابام راضیم کرد گفتم بیان ولی این که  راضی شم باهاش باشم یه مدت اصلا

یعنی چی اصلا

با چشم بسته که نمیپرن تو ازدواج

اول خوب باهاش اخلاقش اینا اشنا شو بعد

وای چه بد منم ترسیدم برم عروس عمم بشم

نه شما نترس همه عمه ها مثل هم نیستن منم عمه م تا قبل این که خواهرم عروسشون بشه باهامون سر سنگین بود ولی الان ایقدر خوب شده یعنی از این رو به اون روشه باور کن 

2706