2733
2734

بچه ها جونم میگم من میخوام برم سونوگرافی چرا مامانم وقتی زنگ زد واسه سونو مامانم گفته چقدر میشه سونو قلب هزینش...گفته بستگی داره دکتر چند تا واسش نوشته باشه

چند تا یعنی چی مگه فقط سونو قلب نیست یعنی باید دکتر چیزی واسم تو کاغذ بنویسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم واسه من شد ۹۰

اکو قلب جنین شد ۹۰🤤 

از من ۴۵۰گرفتن

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
خوب گلم باید برم چی بگم فقط سونو قلب درسته

عزیزم عنوانتو اشتباه نوشتی سونو تشکیل قلب جنین نه سونو قلب جنین ... 😏 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
اکو قلب جنین شد ۹۰🤤  از من ۴۵۰گرفتن

نمیدونم والا من دکترم‌نوشته بود تو دفترچه‌م ولی دفترچه م اسپری خورده بود خراب شده بود رفتم عمومی گفتم یه سونو میخوام واسه قلب جنین ۸ هفته م .اونم نوشت دیگه.بگی ۸ هفته میفهمن‌ خودشون

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
نمیدونم والا من دکترم‌نوشته بود تو دفترچه‌م ولی دفترچه م اسپری خورده بود خراب شده بود رفتم عمومی گفت ...

ببخشید عزیزم من فکر کردم منظورش اکو قلب جنین هست 

نسخه دکتر نمیخاد. من همینجوری رفتم۹۹تومن شد. باید بگی میخام سونو تشکیل قلب و وضعیت جنین انجام بدم. سونو ob هست

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2706