2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قرص اورژانسی در سال بیشتر از دوبار نباید مصرف شه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
شوهرم رعایت نمیکنه:/

قرص اورژانسی نخور. درست و منظم قرص جلوگیری بخور. اونم با تجویز پزشک و بعد از سونوگرافی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
شوهرم رعایت نمیکنه:/

من یه بار قرص ارژانسی خوردم داغون شدم دوماه بعدپریود شدم تمام جوش هرمونی دراوردم

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
من یه بار قرص ارژانسی خوردم داغون شدم دوماه بعدپریود شدم تمام جوش هرمونی دراوردم

من دو سه بار پ شدم تو یه ماه داشتم نابود میشدم دیگه نخوردم

خدایا مارو به حال خودمون واگذار نکن ما با خودمون خیلی بی رحمیم
بچه ها من قرص اورژانسی میخورم پریودمو عقب میندازه بجای جلو انداختن.طبیعیه؟

اره

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
من دو سه بار پ شدم تو یه ماه داشتم نابود میشدم دیگه نخوردم

چه بد مال من هرمونهامو کامل قاطی کرده 

ای وای من زیاد مصرف کردم. 😭😭

عزیزم اورژانسی در ماه فقط یک بار میشه استفاده کرد وجواب میده.این از عوارض قرص هاست که خونریزی میده.مسلما ال دی که لو دوزه بهتره و دیگه اچ دی بخاطر عوارض زیادش منسوخ شده.

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2706