2726

سلام چله هم وقت ندارم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزن رو این خیلیا حاجت گرفتن صلاحت باشه همون اواسط ختم حاجت میگیری

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
2728
چ مدلیاس

تو نت سرچ کنی مدل های مختلف داری میتونی نیت کنی من یه بار ۴۰۰ تا تو سجده بعد نماز میگفتم 

الان ۱۰۰۰تا همینجوری میگم 

ولی ذکر یونسیه واقعا برای من و همسرم معجزه کرد

صد صلوات هدیه به نرجس خاتون کن ان شاءالله درست میشه

مرسی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
ذکر یونسیه

چند بار

تو نت سرچ کنی مدل های مختلف داری میتونی نیت کنی من یه بار ۴۰۰ تا تو سجده بعد نماز میگفتم  الان ...

ذکر یونسیه چند تا

او تند خو نبود،آنها از سمت شکسته اش به او نزدیک میشدند.

سلام دوستان. یکسری تخفیف ها و حراج های جدید برای خانوم ها پیدا کردم. گفتم این براتون بزارم شاید بخوایین برای تابستان بخرید:

جدیدترین مدل های انواع لباس های زنانه:

https://affstat.adro.co/click/c6ac8884-6bcb-4245-add0-01508161d436

لوازم آرایشی و بهداشتی و سلامت:

https://affstat.adro.co/click/2245f41d-47e1-43ee-8197-a4fb914a99be

کفش زنانه:

https://affstat.adro.co/click/68073d4d-9fd3-4c0c-abcf-45896c7ca6bc

اکسسوری زنانه - عینک، شال، روسری، ساعت، زیور آلات:

https://affstat.adro.co/click/b5c08770-ad51-436c-a6d5-ad3672cba5c5

هیچ،کارو مشکلی بنا بگفته دانشمندان ومهندسین علوم‌صنعت فوق حرفه ای در سطح جهانی،بدون فکر،برنامه ریزی، ...

هه اگه علم به درد بخور بود ‌....

چند بار

میگم بستگی به نیت خودتون داره من ۴۰ روز روزی ۴۰۰ مرتبه 

ولی خب میشه ۴۰ ام نگیری 

من حاجت محالم رو  از روزای اول کم کم گرفتم روز ۵،۶ دیگه تقریبا کاملا مشکلم بر طرف شد 

بعضی ها ۴۰ تا تو ۴۰ روز نذر میکنن 

میشه ۱۰۰۱ نذر  کرد

2706