2737
2734
عنوان

یعنی این پسر چش شده؟

382 بازدید | 33 پست

ببخشید بچه ها حدود۳ساله برادرشوهرم یه دختری از دانشگاشون رو میخواد و تو این مدت باهاش در تماس بوده

بعداز این چندسال دیگه تهدید کرد گفت اگه نرید خواستگاری خودم تنها میرم و بعد کلی عقب انداختن از جانب مادر دختر با رعایت موازین بهداشتی یه جلسه معارفه داشتیم و لازم به ذکر هست به خاطر کرونا مراسمات فعلا سربسته میخواستیم اگه قرارشد برگزار بشه

خلاصه

رفتیم دیدیم دختر اصلا قشنگ نبود لاغر قدبلند صورت کشیده و قراربود ضمن قبول شرایط برادرشوهرم و خانواده چادری و محجبه بشه اما باعرض پوزش یه چادر قربتی‌ سرش کرده بود و فرق باز کرده بود و موهاشم از زیر روسری پیدا بود

خونشو‌ن بالا شهریور ولی خیلی خیلی کوچیک و قدیمی

موندم چرا برادرشوهرم انقدر عاشق این دخترخانم شده که باتمام سنگ اندازیای خانواده ی دختر میخواد

یا بیییییشتر از همه چرا خانواده ی دختر با وجود شرایط پیش رو انقدر سنگ اندازی میکنن

تیپ خانواده اصلا جالب نبود ، فک کنید مادر دختر چادر سرش کرده که انگار میخواست بده سر کوچه نون بگیره،حتی یه روسری زیر چادر سرش نبود...

دختر هم سطح مهرش پایین تر از پسر بود

و کلی چیز دیگه که نشون از بالاتر بودن سطح خانواده ی شوهرم اینا نسبت به اونا داشت

دست آخر هم خانواده ی دختر شرط سنگین گذاشتن و در تمام مدت داشت ابراز مخالفت میکردن

و نهایتا قرار شد خانواده ها فک کنن و جواب نهایی اعلام بشه

فقط خیلی ذهنم درگیر بچه ها

این خانواده چرا ساز مخالفت میزنن؟

من اگه جای اونا بودم با سر دخترم و میدادم

الان به لاغرها قدبلندها و صودت کشیده ها بر میخوره .کمپین حمایت از دخترایی که زیر چادر روسری نمیپوشن😃😅😅😅

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حسودی نکن از الان .رو خودت کار کن وگرنه اذیت میشس

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
2738
نه واقعا خانوادش چی فکر میکنن پیش خودشون؟

ندونم والا

دوستای مهربونم لطفاواسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین انشالله به تمام خواسته هاتون برسیدوهمیشه دلتون شادولبتون خندون باشه  

جدا از این که کلی توهین کردی شاید خونوادشون دلشون نمیخواد با شما وصلت کنن همه چیز که پول نیست. درضمن برادر شوهرت خودش انتخابش کرده به نظرم اون دختر و همبن جور که هست می خواد نا با چادر و اینچیزا 

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم🥀🥀🥀

عجب جاری بشی شمااااا!!

عزیزم علف ب دهن بزی باید شیرین بیاد که اومده 

قراره برادرشوهرت بگیرتش شما که نمیگیری که چاق و لاغرش میکنی

خوشکلی و زشتی ب این چیزا نیست

به فهم و شعوره به درکه به اصالته

ربطی ام نداره تو پنت هاوس زندگی کنن یا خونه کلنگی 🤗 

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

حالا شاید واقعا برادرشوهرت همچین آش دهن سوزی هم نباشه

شاید اخلاقها و رفتارهای دختره خیلی خوبه

صرفا چون صورتش کشیده است و قد بلند و لاغره میشه دلیل بد بودنش ؟

به هرحال هرخانواده ای برای دخترش معیارها و شرایطی داره

خانواده شوهرت نمیتونن برآورده کنن برن یه دختر چاق و صورت گرد برا پسرشون بگیرن

شما هم از الان جاری بازی درنیار

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
جدا از این که کلی توهین کردی شاید خونوادشون دلشون نمیخواد با شما وصلت کنن همه چیز که پول نیست. درضمن ...

شما هیچ کدوم نمی شناسید ایشون رو که بخواد شخصیتش بیاد پایین

من اصلا آدمی نیستم که بخوام شخصیت کسی رو خرد کنم

2706