2737
2734
عنوان

چیکار کنم بیخیال شم

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 43 پست
میفهمم پس باید تا اومد غر بزنه موضوع رو عوض کنی.

اره تنها راهش همینه، چون خیلی حمایت مالی و عاطفی میکنن نمیتونم از خودم برنجونمشون، کسی رو ندارم... هرکاری داشته باشم بیچاره مامان بابام انجام میدنو خونواده شوهرم کاری هم ندارن

اره تنها راهش همینه، چون خیلی حمایت مالی و عاطفی میکنن نمیتونم از خودم برنجونمشون، کسی رو ندارم... ه ...

اخی خدا حفظشون کنه شاد و سلامت باشین همیشه ☺

عاشق بی دل کجا باطل عالم کار دارد،بگذرد از هر دو عالم هر که عشق یار دارد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی رودروایسی دارم، مثلا در حالت عادی میگم بچم النگو نداره دارم پولامو جم میکنم براش النگو بگیرم فد ...

عوووووو پس فک نکنم بگین هم فایده ای داشته باشه. جریان ما فرق میکنه خانواده شوهرم معمولی هستن ولی بخوان به بچه هاشون کمک کنن به اونی کمک میکنن که پررو و جسور باشه. شوهرم همیشه با اینکه احتیاج داشتیم به باباش نگفته کمکم کن. وقتی اعتراض میکنم میگه من روی اینکه برم به بابام بگم کمکم کن ندارم و خودش خواست بده. بارها حرفم شده وگفتم داداشات خواهرات میخورن باباتو تو چرا کنار نشستی. میگه بِذار بخورن من پول با زور نمیخوام. منم میرم با مادر شوهر و خواهر شوهرام تنها بودنی میزنم سرشون که ما دست تنهاییم   فلانیم درسته پول نمیشه برامون اما دلم خنک میشه با خاک یکسانشون میکنم

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش 
عوووووو پس فک نکنم بگین هم فایده ای داشته باشه. جریان ما فرق میکنه خانواده شوهرم معمولی هستن ولی بخو ...

اها... ن بابا واس ما کلا صد سال ی بار بخوان خرج کنن همه برابر میگیرن ک کسی ناراحت نشه، خودشونم میگن ... لباس طلا هرچی باشه همه عین هم

2728
خدا میدونه مادر شوهرم چقد طلا و دستبند و انگشتر نو داره ک حتی استفاده هم نکرده، ولی ب این فکر نمیکنه ...

ناراحت نشو ها چون زیاد داره باید بده به شما؟شما تو پول دار شدنشون سهیم بودین که اینجور توقع دارین؟؟؟؟؟پدرشوهرمنم خیلی پولداره فقط یه مغازش دومیلیارده اما ما خونه از خودمون نداریم و کرایع میشینیم باید بگیم برای ماخونه بخر توکه زیاد داری الان بده وقتی بمیری مال مامیشه ؟؟؟؟؟؟؟

تا خدا با من است زمانه با من است .

عزیزم کار مادرت غیر عادیه که دم به دقیقه طلا میخره برا بچت

شما هم یا باید مستقل بشی و وابستگیه مالی به مامانتو قطع کنی و به داشته های خودت قانع باشی..یا باید زیر دین و منت موندن مامانتو تحمل کنی

مامانت هم باید واسه هر کی طلا میخره از اون انتظار جبران داشته باشه نه از مادر شوهرت که

اینکه انتظار داری مادرشوهرت طلاهایی که استفاده نمیکنه بده به شما هم خیلی عجیبه...طلاس هاااااا. لباس که نیست خدا تومن قیمتشه

مادر شوهرت اینا خسیس هستن و مادرت دست و دلباز  اینم درسته اخه ۱۰۰ ملیون در امد ۱۰۰ تومن عیدی به تک نوه ؟؟؟

ناراحت نشو ها چون زیاد داره باید بده به شما؟شما تو پول دار شدنشون سهیم بودین که اینجور توقع دارین؟؟؟ ...

میگم ن عزیزم ک برام مهم نیست، خدا رو شکر ک سالمیم، کار میکنیم و در میاریم، حرفای مامانم رو مخمه یکم

عزیزم کار مادرت غیر عادیه که دم به دقیقه طلا میخره برا بچت شما هم یا باید مستقل بشی و وابستگیه مالی ...

چی بگم والا، مادر شوهرم خودش تنها شیش ماهی چهل میلیون براش میفرستن مال مغازه پدریش ک فوت شده ولی بازم همت نداره... کاری ندارم واقعا، بعدشم طلاهایی ک بابام میده در برابر توان مالیش هیچی نیست، عموهام ب دختراشون هرکدوم خونه و ماشین دادن، حالا شانس ما از دو طرف پکیده، ن خونه داریم ن زندگی درست حسابی، منت هم سرمون میذارن... خدا روشکر میکنم ک سالمیم دوتامون کار میکنیم ولی حرفاشون رو مخمه دیگه

2738
خدا میدونه مادر شوهرم چقد طلا و دستبند و انگشتر نو داره ک حتی استفاده هم نکرده، ولی ب این فکر نمیکنه ...

واااا خدایی خیلی کم دادن به نینیت 

ولی غصه نخور چه میشه کرد 

خدا به خودتون بیشتر بده 😚

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
والا برا نوه اول آدم خیلی ذوق داره اینا دیگه خیلی خسیسن 

ذوق دارن براش اگ یک روز نبیننش کچلم میکنن ولی همت ندارن، حالا منم برام مهم نیست اخرش این همه مال و ثروتشونم برای خودشون... ولی از چشمو دلم افتادن

ذوق دارن براش اگ یک روز نبیننش کچلم میکنن ولی همت ندارن، حالا منم برام مهم نیست اخرش این همه مال و ث ...

آخه این چه دوست داشتنیه که خرج نکنن از جیب برا آدم 

من حالا ازین لحاظا کم نمیذارن ولی شوهرم بااینکه تک پسرم هست و پسر منم دیگه نوه آخرشون بیشتر بچه دختراشونو دوست دارن

مامانم تو شهر ما نیس 

اینا تو ساختمونن اما نمیتونم دو دقیقه بچه رو بذارم پیششون چون همش بچه های دختراش پیششونن

آخه این چه دوست داشتنیه که خرج نکنن از جیب برا آدم  من حالا ازین لحاظا کم نمیذارن ولی شوهرم با ...

همین نه، یه قرون خرج نمیکنن دل میگ ی بار ب روشون بیارم ببینم واکنششون چی هست، بنظرت این کارو کنم؟ 

همین نه، یه قرون خرج نمیکنن دل میگ ی بار ب روشون بیارم ببینم واکنششون چی هست، بنظرت این کارو کنم؟&nb ...

نه بنظرمن فایده نداره چون اینا خصلتشونه

منم هیچی نمیگم ولی خب کاش بیخیال بودم غصه نمیخوردم

2706