2726
عنوان

سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 41 پست
ممنونم عزیزم.چله سوره حشر رو خوندم .دعای توسل ختم قران چله یاسین و خیلی ختم های دیگه ولی اینم خوابم ...

باور کن خوابت خوبه

...‌

شهیدی که گفتم امتحان کن...ان شاءالله دست خالی برنمیگردی

تو خاطرات این شهید نوشته بود خیلی از دختر پسرا سر مزارشون به حاجتشون رسیدن

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
این خواب که منظورش این نبوده که شما ادامه ندی عزیزم . کلا خواب مسجد و ائمه همیشه تعبیر خوب داره  ...

نمیدونم ولی حس میکنم جواب دعا های که کردم بوده که حاجتم براورده نمیشه اخه تو ماه رمضان خیلی دع کردم احساس میکنم جواب دعاهام بوده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باور کن خوابت خوبه ...‌ شهیدی که گفتم امتحان کن...ان شاءالله دست خالی برنمیگردی تو خاطرات این شهی ...

من عزیزم یه جزء براشون برداشتم بهشون توسل کردم خیلی وقته ولی جوابی نگرفتم 

2728
من عزیزم یه جزء براشون برداشتم بهشون توسل کردم خیلی وقته ولی جوابی نگرفتم 

ان شاءالله جواب میگیری

منم اگه قابل باشم دعات میکنم🌹

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

[QUOTE=138410212]همینطورکه خوندن نماز خوبه درخواب تمام نکردن نماز میتونه برعکس باشه.شاید صلاحی باشه.[/QUOTخودم میدونم که جواب دعاهام واسه حاجتم بوده و خوب نیست تعبیرش 

ممنونم عزیزم.خیلی غصه میخورم چرا مشکل من حل نمیشه مگه من خواسته زیادی دارم این که ارزویی هر دختری هس ...

بله واقعا .. من بعد خصوصی راهنمایی میکنم عزیزم . فعلا تاپیکم یه مقدار صدا بزنم دوستان رو بعد میگم ...🙏🙏💖

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
[QUOTE=138410212]همینطورکه خوندن نماز خوبه درخواب تمام نکردن نماز میتونه برعکس باشه.شاید صلاحی باشه. ...

شما اینطور تصور میکنید عزیزم چرا تلقین می‌کنی که خوب نیست ؟؟ 🌹

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
میتونستم نماز رو تموم کنم تو خواب عزیزم چرا نتونستم؟

شاید معنیش اینه که چله رو تموم نکردی و وسطاش باشی حاجت روا شی

😊😊

شاید معنیش اینه که چله رو تموم نکردی و وسطاش باشی حاجت روا شی 😊😊

نمیدونم ولی خودم فکر میکنم جواب دعاهام بود اخه چن تا چله برداشتم خیلی چله ها رو تموم کردم مثل چله حشر و ختم قران ولی این خواب رو دیدم

نمیدونم ولی خودم فکر میکنم جواب دعاهام بود اخه چن تا چله برداشتم خیلی چله ها رو تموم کردم مثل چله حش ...

تعبیر خوب کن براش

2706