2726
عنوان

واییی بالاخره بعد چقدر عضو شدم

156 بازدید | 24 پست

سلام بچه ها خوبین  عیدتون مبارک نماز روزتون قبول باشه 😍😍😍وایی هرکار میکردم عضو نمیشدم الان چند ماهه من فکر کنم دوسال پیش عضو بودم بعد نمیدونم کاربریم چیشد دوباره پارسالم یه بار دیگه عضو شدم حالا باز یه کاربری دیگه زدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام ، منم بعد از دو سه سال موفق شدم رمز کاربریمو برگردونم و فعالیتمو از سر بگیرم . ولی این شماره های آخر اسمم نمیدونم چطور اومده

این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.
سلام ، منم بعد از دو سه سال موفق شدم رمز کاربریمو برگردونم و فعالیتمو از سر بگیرم . ولی این شماره ها ...

من اصلا نمیدونم سایت چش بود هرکارمیکردم نمیتونستم وارد شم جیمل میزدم نمیشد شماره میزدم بازم نمیشد حتی کدم برام میومدا اما بازم ثبت نام نمیشد حالا بی خوابی زده بود به سرم گفتم یه بار دیگه امتحان کنم دیدم عه وارد شدم

سلام خوش اومدی چه جالب من دارم میرم ازسایت شماداری میای 🙄

دوستای مهربونم لطفاواسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین انشالله به تمام خواسته هاتون برسیدوهمیشه دلتون شادولبتون خندون باشه  

منم دوسال فقط درگیر عضو شدنم بودم باهرشماره ای بگی امتحان کردم فقط مونده بود شماره همسایه که دیگه دایم پادرمیونی کرد دید خودمو دارم میگشم گفت باشماره من برو شاید شد ولی واقعا سرزمین عجایبه 

اینجا همه کتک خورشون ملسه همه خیانت دیدن همه دوس پسر دارن دختر ۱۲ ساله هم تو سایت عضوه دیگه حرفی ندارم 

خوش امدی 😂😅

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
چرا عزیزم☹

بی خیال من دلم نمیخوادبدسایتو بگم بذارخودت دوسه روزکه اینجاباشی متوجه میشی واسه چی فقط همین صبح توی این چندساعت حداقل ده نفر درخواست قطع کاربری دادن☺

دوستای مهربونم لطفاواسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین انشالله به تمام خواسته هاتون برسیدوهمیشه دلتون شادولبتون خندون باشه  
منم دوسال فقط درگیر عضو شدنم بودم باهرشماره ای بگی امتحان کردم فقط مونده بود شماره همسایه که دیگه دا ...

آره واقعا یه زمانی نی نی سایت همدم من بود تو یه برهه از زندگیم یعنی یه شرایط روحی خیلی بدی داشتم همش تو سایت بودم دردودل میکردم خیلی خوب بود خیلی چیزا از بچه ها یاد گرفتم ولی خب همه چی دیگه هست تو سایت

وایی دلم تنگ شده بووود😁

سلام خوش اومدی ایشاالله دیگه نترکی👌🤣

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2706