1735
1707

چرا یه جواریی دلم باهاش گرفت 😶

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واس حاجتم یه صلوات بفرس خواهشششششا 🙏🏻😘ماورای باور های ما ماورای بودن ونبودن های ما آنجا دشتیست فراتر ازهمه تصورات راست وچپ تو. را آنجا خواهم دید

خانوم ها ی هنرمند و خانه دار یه فروشگاه معتبر صنایع دستی هست 

که کارگاه های تولید صنایع دستی که نیاز به استخدام هنرمندان و افرادی دارند که بتوانند درتولید محصولات به آنها کمک کنند 

و یا به دنبال استعداد خاصی برای توسعه محصولات خود هستند 

می توانند در حساب خود در این سایت درخواست خود را ثبت کنند.

🤪 ارامش بخشع ک

نمیدونم دلم یه جوری گنگ شد چجوری بگم بعضی وقتا یهو احساس غم میکنی یا دلت ناراحته ولی نمیدونی از چی گرفته دقیقا با شنیدن آهنگ اول اونجوری شدم دومی هم حوصله نکردم گوش کنم😎😎

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واس حاجتم یه صلوات بفرس خواهشششششا 🙏🏻😘ماورای باور های ما ماورای بودن ونبودن های ما آنجا دشتیست فراتر ازهمه تصورات راست وچپ تو. را آنجا خواهم دید
1718
و این https://baarzesh.net/آهنگ-i-love-you-از-billie-eilish/

بیلی هر چی بخونه عالیههههه

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و کیدرامر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی😊😀(خام گیاهخوار وگان هستم،وبا این سبک زندگی انگار هروز دوباره متولد میشم)😍(۱۷سالمه و از ۹سالگی تو شاخه های مختلف ورزشی فعالیت کردم و رشتمم در آینده تربیت بدنیه💖امیدوارم همه به ارزوهاشون برسن،فقط کافیه که بخوان😍)  منو از چی میترسونی ، از روزِ بزرگ؟ از چی؟ از شب سیاهی؟ هه ، منم زوزه ی گرگ،منو از چی میترسونی؟، از خون؟ ، از گِره؟ ههمن گرگ شدم ، که مار از خونه ام بره،،، منو از چی میترسونی؟ از جنگِ تن به تن؟من یک به هزار جنگیدم ، بیا چنگ بزن به من.(درواقع هرکسی نمیتونه من باشه،درواقع هیشکی نمیتونه من باشه،چون من هرچندهزارسال””یه بار””ساخته میشم تو هر ۹ماه””چندتا””)😏