2737
2734
عنوان

نمی‌دونم بمونم باهاش یا برم؟بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 42 پست
ای بابا آدم سالم و به زور میگیرن الان چه برسه به مریض هر چند مریضیش خفیف باشه  تازه خودشم که ...

چرا اتفاقا حاضرند . اصلا نمیان در موردش از من تحقیق کنم . حاضر شدن زنش بشن . میخواد از خانواده های فقیر زن بگیره که صداش در نیاد

با عشقم ازدواج میکنم ، عشقم : پولدار😎 ، مهربون🤗 ، باوفا⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩ ، دوست داشتنی🥰 ، با ادب🙂عاشق هم میشیم💓💖 و به پای هم پیر میشیم🧓👵❤️⁩⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد طلاق با نیازهای جنسی و روحیم چکار کنم؟

بابا ولمن کن نیاز جنسی دراین حد مهمه که دوتا بچه رو روانی کنین دوتایی واقعا که 

بعد اگه اون زن بگیره باشما دیگه چه کار داره  میچسپه زن جدیدش😝

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
2731
روحی ک الان مگه حالت خوبه؟!

قرص میخورم خوبم فعلا ولی تا کی؟ با حرفهای مردم چیکار کنم؟

با عشقم ازدواج میکنم ، عشقم : پولدار😎 ، مهربون🤗 ، باوفا⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩ ، دوست داشتنی🥰 ، با ادب🙂عاشق هم میشیم💓💖 و به پای هم پیر میشیم🧓👵❤️⁩⁦❤️⁩
بابا ولمن کن نیاز جنسی دراین حد مهمه که دوتا بچه رو روانی کنین دوتایی واقعا که  بعد اگه اون زن ...

بره بمیره آشغال عوضی

2738
تجازه تو لازمه واس زن دوم🤨

نه ازم شروط ضمن عقدم گرفته

به نظرتون امکان ازدواج دوباره برام هست؟ با اینکه بیماری خفیف صرع دارم ولی خوشگلم 

2706