2410
2553
عنوان

حالت تهوع صبح گاهی هرروز بیایید دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 21 پست

[QUOTE=138408611]من حقیقتش طب سنتی قبول ندارم البته این نظر شخصی منه و ممکنه درست هم نباشه ولی خوب تکمیل دوره درمان ض

همه پیامبرا و امام با طب سنتی خودشونو درمان میکردن و ب مردم زمانشونم پیشنهادمیدادن،روایت داریم ک طرف ب شدت از دلدرد رنج میبرد امام صادق اگه اشتباه نکنم بهش گفت برو شلغم بخور،اگرپیدانکردی برو شکمتو بدار رو زمینی ک قبل اونجا شلغم کاشتن و خیلی خیلی مسایل دیگه.بیایین تو تاپیک من کلی ازاین طب سنتی ها دارم ک خیلیلشون تجربه شدن.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باید قرصا رو هر چقدرم طول بکشه بخورید  من همین مشکلات شما رو داشتم قرصامو خوردم و الان خ ...

جدا   میشه اگه تهرانید اسم وادرس دکترتون رو بفرستید

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
2456
اره والله  چقدر برم دارو ها رو میخورم خوبم نخورم همون طوری ام  بهم گف استرسی معدت پس چ ...

يه دكتر خوب پيدا كن ، كدوم شهري؟ بيا تهران پيش يه دكتر خوب. مريضي كه طولاني مدت بشه خوب نيست

يه دكتر خوب پيدا كن ، كدوم شهري؟ بيا تهران پيش يه دكتر خوب. مريضي كه طولاني مدت بشه خوب نيست

تهران 

میشه ی  متخصص خوب گوارش اگ میشناسید بگید

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
تهران  میشه ی  متخصص خوب گوارش اگ میشناسید بگید

خوب خوبه . دكتراي خوب تهرانن. من كرجم . متاسفانه نميشناسم . ولي يه تاپيك بزن بپرس كي ميشناسه . خودتم تو نت نظر مردمو راجب پزشكا بخون . اوني كه بيشترين تعريفو داره برو .