2726
عنوان

خانومهایی ک بی بی چکتون هاله کمررنگ انداخت

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 26 پست
زود بوده دیگه عزیزم. ایشالله بی بی بعدی با دو تا خط پر رنگ مواجه شی 😍

انشالا ....ممنونم عزیزم

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم

من ۵روز بعد موعدم زدم کمرنگ بود. عکسش هست تو تاپیکم. باز فرداش زدم دیگه کامل پررنگ شد

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۵روز بعد موعدم زدم کمرنگ بود. عکسش هست تو تاپیکم. باز فرداش زدم دیگه کامل پررنگ شد

بسلامتی عزیزممم....برا منم دعا کن 

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم
بسلامتی عزیزممم....برا منم دعا کن 

سلامت باشی گلم😊 انشالله که با خبر خوش بیای، ذوق کنیم😍😍🤲

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2728
سلامت باشی گلم😊 انشالله که با خبر خوش بیای، ذوق کنیم😍😍🤲

فدات...انشالاا گلم

من همبن حالا زدم   خداراشکر منفی بود. دوهفتس نشدم چیکار کنم از چیه

چرا خداروشکر؟😁....عفونت یا کیست یا استرس

چرا خداروشکر؟😁....عفونت یا کیست یا استرس

بچه هام‌کوچیکن  بارداری برام خطرناکه. 

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍