2737
2739

سلام . من دیگه نمیدونم چطوری از شیر بگیرمش که اذیت نشه 🙄 دو سه بار برا از شیر گرفتن اقدام کردم ولی نشده همراهی نمیکنه برعکس بیشتر وابسته میشه شیر میخوره تا الانم داشت شیر میخورد اصلا انگار خوابشم سبک تر شده تا تکون میخوره شیر میخاد بغل و آب و اینا فایده نداره 😐 چیکار کنم دیگه از شیر دادن بدم اومده خوش به حال مامانایی که بچشون شیر خشک میخوره 😔

وای من دخترم یسره به سیم اویزون بود اینقد شبا بیدارمیشد دیونه میشدم فقطم باسینم میخوابید تلخک خریدم زدم سرسینم سه روز طول کشید دیگه نخورد شباهم خودش میخوابید فک‌نمیکردم بتونم اصلا ازشیربگیرمش چون یسره اویزونم بود ولی خیییلی راحت بود 

خدایاخودت واسمون بسازتوبسازی قشنگتره، ایشالا یروزی بشه که هیچکس غصه هیچیونخوره...

خواهرم اینجوری انجام داد....بسکوییت کوچولو ها هستن (فک کنم 500 تومنی ان) یه بسته کامل خرید کشمش و چیزای مقوی....حتی شیر هم خرید میرخت تو لیوان تا بش میداد تا گریه میکرد یکی بسکوییت بش میداد حتی موقع خواب خلاصه هروفت...روز اول گریه میکرد روز دوم کمتر روز سوم اصلا یادش نبود 😍😍تازه 2روزی هم فرستادش خونه ما🤦🤦که اذیت نشه

کاربرای عزیز میخواین تبادل نظر کنید پس توهین ممنوع...طرز حرف زدن هرکس شعور وشخصیت خودشو نشون میده .....درسته اسمش نی نی سایته منظورش حضور بچه های 12ساله نیستاااا!!😎😎نظر من طرز تفکر خودمو نشون میده پس حق توهین به هیچ کدوم از حرفامو ندارید...خوبه مسواک شعورش میرسه مال یه نفر باشه اما بعضی ها نه😏😏،،بعضی هاتاپیکاشون واقعا مسخره اس حالمو بدمیکنه چیه میزارین!!دوس پسرم کات کرد،جاریم لباس خریده،مادرشوهرم بم گفت...،،دلم میخواد....داشتع باشم با دوس پسرم🙄🙄🙄🤐🤐🤐این اخری دیگه فاجعه بوددد...........خداحافظ مسجد سلیمانم خداحافظ قلب کشور خداخافظ ازتو فقط یک اسم ماند خداحافظ شهری که طلای سیاه داره فووران میکنه روستاهاش وشهرک های اطرافش هنوز گاز کشی نشدن،،،خداخافظ خوزستانی که هیچ اهمیتی برا اون بالایی ها نداری پاش که برسه لوله اب میزارن و به همون رودت هم رحم نمیکنن خداحافظ ابادان خداحافظ شهر خونگرم ها....دیگه نمیام تااااا31مرداد ماه خداحافظ 💖💟💖💟...اهای رفیق تو که به دین اسلام معتقد نیستی مجبور نیستی درموردشون اینجا نظرات کودکانه خودتو بگی وباعث تعطیلی تاپیک بشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه هفته اس از شیر گرفتم خیلی خیلی بچه منم وابسطه به شیر بود هر جا میرفتم هنوز ننشستم داد میزد می می از بس شیر میخواست کلافه شده بودم ۲ روز اول بسیار جیغ زد رب گوجه گذاشتم ترسید نیومد سمتش هی رب گوجه رو تمدید میکردم اینقدر عزا داری کرد بلد نبود چطوری بدون سینه بخوابه ولی همه گریه های شدید ۲ روز بود روزای بعدی هم هر از گاهی میگفت ولی زود حواسش و پرت میکردم زود یادش میره غذا خوردنشم خیلی بهتر شده دیگه باید خودت گریه هاش و تحمل کنی چون منم با دخترم گریه میکردم 

نا امید نباش خدا همین‌جاست 
2728
وای من دخترم یسره به سیم اویزون بود اینقد شبا بیدارمیشد دیونه میشدم فقطم باسینم میخوابید تلخک خریدم ...

من خیر سرم گفتم یهویی با این تلخک و اینا نکنم که بچه اذیت نشه و کم کم از شیر بگیرم ولی اصلا همکاری نمیکنه هی برعکس بیشتر میخاد بخوره دارم کم کم به روش های یهویی فک میکنم هرچند فک نمیکنم بتونم

یه هفته اس از شیر گرفتم خیلی خیلی بچه منم وابسطه به شیر بود هر جا میرفتم هنوز ننشستم داد میزد می می ...

آره بچه منم خیلی وابستس بدون شیر آروم نمیگیره میترسم یهویی از شیر بگیرم روش اثر بد نزاره خیلی حساسه ولی خب هر چی من مراعاتش میکنم بیشتر شورشو درمیاره 🙄

من خیر سرم گفتم یهویی با این تلخک و اینا نکنم که بچه اذیت نشه و کم کم از شیر بگیرم ولی اصلا همکاری ن ...

مثه من نکن من ۳ بار قبلش اومدم کم کم بگیرم فقط بیشتر اذیت میشه از بس گریه میکرد دوباره بهش میدادم دلم نمی اومد اخرش دل و زدم به دریا گفتم هر چی بزرگتر بشه فهمیده تر بشه بیشتر لج میکنه از شیر گرفتم و راحت شدم ولی خب الانم خوب نمیخوابه بزور روی پام تابش میدادم تا خواب بره

نا امید نباش خدا همین‌جاست 
2738

همه ماها همینجوری فک میکردیم سخته ینی من که فک نمیکردم اینجوری کنار بیاد بسسس وابسته بود. 

اول از همه از خدا کمک بخواه که کمکت کنه بچتم اذیت نشه منم نیت. کردم خداروشکر تازه اونم یهو گرفتمش نه گریه نه بدخلقی فقط میگف میخوام باهاشون حرف بزنم میگرف حرف می‌زد تا خوابش ببره 

ببین باید آمادگی ذهنی براش ایجاد کنی مثلا بگی می می داره مریض میشه در طول روز طلب کرد فقط سرشو بند کن موقع خوابش فعلا بده یکم در طول روز کنده شد شبا چیزی که دوس داره براش مهیا کن سینم از چیزی که بدش میاد 

من عرق اویشن زدم از بوش بدش اومد  خوابشم خیلی بهم خورد دیرتر می‌خوابید ولی خب روی پامم عادتش ندادم چون میزاشتم خوابش می‌برد گزاشتم عادت کنه خودش بخوابه 

قصه بگو لالایی بخون بازیکن تا خسه شه خودش بخوابه

مثه من نکن من ۳ بار قبلش اومدم کم کم بگیرم فقط بیشتر اذیت میشه از بس گریه میکرد دوباره بهش میدادم دل ...

آره خب آدم مجبور میشه بعضی بچه ها راحت کنار میان ولی بعضیا مثل بچه من خیلی وابستن اتفاقا اینطوری هم نبود یه چندماهیه خیلی شیر میخوره برعکس

بهتره ابتدا با خوراکی هاوغذاهای مناسب ودلچسب ذهنش رو آماده کنید...

فایده نداره عزیزم غذا بهش میدم به محض اینکه غذا قاشق آخرش تموم میشه پا میشه باز شیر میخاد انگار اصلا غذا براش هیچی به حساب نمیاد حتی شده یه قورت باید شیرو بعدش بخوره حالا کلی سرگرمش میکنم ولی باز چون نخورده تا چندساعت همچنان بهانه میگیره

نگران نباش تو همین خان بزرگو میگذرونی براحتی منکه الان درگیر خان بعدیم از جیش گرفتنشم. این مورد بر ...

وای آره اونم هس . ای خدا کمک کن هر چی زودتر و به راحتی همه بچه ها خودشون از آب و گل دربیان. من اصلا طاقت ندارم بچه داری خودش سخته اینکاراشم دیگه جای خود...

2706