2410
2553
عنوان

دانشجوها بیان تاپیکم لطفا

192 بازدید | 17 پست

کسی اینجا سفارش سایت نهاد انجام میده پول بگیره؟ درس اندیشه 2، چهار سرفصل یعنی 4 تا گواهی، مربوط به قسمت فعالیت کلاسی سایت نهاد هست وفقط دونمره کلاسی رو شامل میشه، مربوط به اون قسمت سایت که نوشته جبران کرونا نیست، کسی انجام میده همینجا بگه چن روزه گواهی ها رو تحویل میده و چقد پول میگیره و اینکه جزوه پی دی افه فایلاش مثلا سه صفحس میخونی امتحان میدی فیلم نمیخواد ببینی، قیمت نجومی و فضایی واسه چهار تا گواهی بدی معاملمون نمیشه قاعدتا 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عع ن باع چ دردسری

رِواله

ولی دانشجو نیستم😶

بــــر ثــانـیہ ظــهـور مـهــــدے صلــوات... اللهم صل علـی محـمد و آل محـمد و عجـل فرجـهـم   هفت شهرِ عشق را عطار گشت،،، ما هنوز اندر خمِ یک کوچه ایم
2714
من فروردین واس درس دانش جمیت و خانواده دادم به ی نفر برام انجام داد ۲۰ تومن.ولی حالیم نیس چن جلسه بو ...

بپرس ببین میتونه انجام بده اندیشه 2 رو 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   
سلام. چند جلسه اس؟؟ منم تفسیر قرآن داشتم ک تموم کردم خداروشکرررر راحت شدم

چهار سرفصله هرکدوم 7،8 جلسه میشه فک کنم 

4تا سرفصل هرکدوم چندجلسست؟

هرکدوم 7،8جلسه پی دی اف هم هست نمیخواد فیلم ببینی و کلیپ

سی . سی و دو جلسه تقریبا. من اگر خواستی هستم 

قیمت بده

2706