2733
2734
عنوان

رابطه محافظت نشده

| مشاهده متن کامل بحث + 1774 بازدید | 52 پست
اگه دارای علائم درد پریودی و اینا هستی ک نیسی

واقعا؟خداروشکر

لالا لا لا گلِ ریحون💐 دوتا فال و دو تا فنجون🍵توی فنجون تو لیلی👸 تو خط فال من مجنون🙋 لا لا لا لا گلِ خشخاش🌸چه نازی داره تو چشماش👀پر از نقاشیه خوابت 😧تو تنها فکر اونا باش ✌لا لا لالا گلِ پونه🌹 گل خوش رنگ بابونه🌼 دیگه هیچکس تو این دنیا👈 سره قولش نمیمونه👊 لالا لالا شبه دیره🌟 ببین ماهو داره میره...🌏🌙هزارتا قصه هم گفتم �👂چرا خوابت نمیگیییره؟🍼💆عزیزم من کسی هستم که ۱۴ بااار تعلیق شدم از من بتررس😹...محکم بشین دلم...دوره اخره✌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره بابا ادمیزاد سیکل داره اخر سیکل وقت ریزشه رحمه اسپرمم ۲۴ تا ۴۸ ساعت اثرگزاره اگه سیکلت منظمه یا ...

مرسی خواهر خدا خیرت بده

لالا لا لا گلِ ریحون💐 دوتا فال و دو تا فنجون🍵توی فنجون تو لیلی👸 تو خط فال من مجنون🙋 لا لا لا لا گلِ خشخاش🌸چه نازی داره تو چشماش👀پر از نقاشیه خوابت 😧تو تنها فکر اونا باش ✌لا لا لالا گلِ پونه🌹 گل خوش رنگ بابونه🌼 دیگه هیچکس تو این دنیا👈 سره قولش نمیمونه👊 لالا لالا شبه دیره🌟 ببین ماهو داره میره...🌏🌙هزارتا قصه هم گفتم �👂چرا خوابت نمیگیییره؟🍼💆عزیزم من کسی هستم که ۱۴ بااار تعلیق شدم از من بتررس😹...محکم بشین دلم...دوره اخره✌
2728
مرسی خواهر خدا خیرت بده

عزیزمی راسی دانشجوی پزشکی ام مطمئن باش به سیکلت بعد از پری ۷ روز تخمکت اماده رهاسازی میشه بعد سه روز بعدم شما حساب کنی چون وسواسی ۷ روزم بکشم روش ده روز بعد پاک شدن از پری رو بیخیال بقیشو تا گردن در اسپرم شناهم کنی تخمک نذاشتی والا مگه چقدر نامنظمی که میدونم انقدر سیکلت نامنظم نیس منم دانشجوی پزشکی ام چهارچوب اینه که من گفتم 

عزیزمی راسی دانشجوی پزشکی ام مطمئن باش به سیکلت بعد از پری ۷ روز تخمکت اماده رهاسازی میشه بعد سه روز ...

نه اتفاقا گوش شیطون کر بدنم مثل ساعت میمونه.

مرسی گلم

عزیزمی راسی دانشجوی پزشکی ام مطمئن باش به سیکلت بعد از پری ۷ روز تخمکت اماده رهاسازی میشه بعد سه روز ...

عالی توضیح دادی

2738