2737
2739

لطفا جوابهای کارشناسی بدید؟

نه از خودتون 🙏🙏

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهر منم پیله به بورس کرده خدا کنه ضرر نکنیم اخه ماهیچی نداریم به اون صورت

پروفت چقد خوبع😍

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  

با این حجم اماتور نه

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  
2738

میشه من رو یه راهنمایی بکنید . من تازه کد بورسی گرفتم . یه رمز عبور و کد کاربری موقع ثبت نام کارگزاری خودم انتخاب کردم ، یه کد معاملاتی هم واسم فرستاده شد ، یه رمز عبور و کد کاربری هم دوباره ارسال شد . الان رمز اصلی من کدومه ؟

اونایی که میخاستن بیان الان به خاطر ریزش قیمت ها نرسیدن دیگه نمیان

اوناییم که تازه وارد بورس شدن دارن ضرر میکنن و در حال سکته منتظرن یکم رشد کنه ضررشون جبران شه پولشونو بردارن و برن

بضیا هم با وجود ضرری که کردن فروختن رفتن

کم کم درست میشه و هیجانی ها میرن ولی فاجعه بعدی دو سه ماه دیگه اتفاق میفته و با اصلاحی که پیش رو داریم تازه واردا پشت دستشونو داغ میکنن که دیگه سمت بورس نرن و تا یه مدت مردم اسم بورس بشنون جیغ میکشن😑

لطفا برای رسیدن به آرزوهام صلوات بفرستین منم براتون صلوات میفرستم......اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
اونایی که میخاستن بیان الان به خاطر ریزش قیمت ها نرسیدن دیگه نمیان  اوناییم که تازه وارد بو ...

یعنی چی میشه دوسه ماه دیگه؟؟؟؟

دوباره از این پایین تر میاد😲

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
شوهر منم پیله به بورس کرده خدا کنه ضرر نکنیم اخه ماهیچی نداریم به اون صورت

دقیقا شوهر منم همینجوره هرچی هم بهش میگم گوش نمیکنه تازه به منم میگه بیا پولاتو بزار همه اومدن توبورس فقط تو میگی نمیخوام ولی من خیلی اهل ریسک و اینجور چیزا نیستم و میترسم 

🎉🎉🎉🎉
2706