2726
عنوان

آدمای با گذشت و دل پاک و صبور تشریف بیارید!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 55 پست
بسپارش ب خدا من اينو تو زندگيم ديدم كسايي ك مسخرم كردنو سپردم ب خدا و طبيعت عوض كاراشونو ميبينن ن ...

پرت ش کردم از زندگیم بیرون اما فامیل اصرار ب آشتی دارند....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی تک تک  اشکام خدا دیده و جبران می‌کنه ؟! ی روز بهم گفت گربه در خونتون بیار بزرگ کن تو هم ب ...

به بزرگیش قسم چوبشو بد میخوره

اون روز یاد حرفم بیفت

با چشمای خودت میبینی میگی خدای من خوب خداییه

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
پرت ش کردم از زندگیم بیرون اما فامیل اصرار ب آشتی دارند....

ن اشتي نكن

كسي ك گفته برو گربه بيار مطمئن باش انقد پست و بد قلبه ك بازم ازار ميرسونه بهت

بيخيالش شو

كاش بگي طرف كيه ك بهتر راهنمايي ميكرديم

2728
مثل منی😕

وقتی به خدا واگذار میکنی بدترین تنبیه

میبخشی چون دیگه توان درد کشیدن نداری 

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
ن اشتي نكن كسي ك گفته برو گربه بيار مطمئن باش انقد پست و بد قلبه ك بازم ازار ميرسونه بهت بيخيالش ش ...

جاریمه

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
به بزرگیش قسم چوبشو بد میخوره اون روز یاد حرفم بیفت با چشمای خودت میبینی میگی خدای من خوب خداییه

روزی ک بچمو از دست دادم و از شدت خونریزی و حال خراب گوشه خونه افتاده بودم یه شب ساعت ۱۲شب زنگ زد ک حتما برو سونو گرافی بده چون کوتاژ شدی نازا نشده باشی......

ن نبخش بخشيديم دوري كن جاري تا اخر عمر جاريه چقد پسته حالم بهم خورد خودش بچه داره؟؟اون حرفارو زد ...

اره داره ....

ن من هیچ جوابی سه سال ندادم بعد سه سال کم آوردم کلا کات کردم اما الان فامیل ول کن نیستن هر روز یکی واسطه آشتی میشه

اره داره .... ن من هیچ جوابی سه سال ندادم بعد سه سال کم آوردم کلا کات کردم اما الان فامیل ول کن نیس ...

تو دلت ببخش واسه ارامش خودت

ولي اشتي نكن

باور كن بازم ازارت ميده

نبينش حتي تو صورتش نگاهم نكن

بزار بره ب جهنم

تو دلت ببخش واسه ارامش خودت ولي اشتي نكن باور كن بازم ازارت ميده نبينش حتي تو صورتش نگاهم نكن بز ...

ی شب ساعت سه شب پیام داد ولادت امام رضا گفت میخوایی برات دعا کنم خدا بهت دو قلو بده بی مقدمه .... چ شبایی از حرفاش گریه کردم....

روزی ک بچمو از دست دادم و از شدت خونریزی و حال خراب گوشه خونه افتاده بودم یه شب ساعت ۱۲شب زنگ ...

من برات از ته دلم با تموم وجودم وقتی رفتم حرم دعا میخونم برای مادر شدنت نماز میخونم❤❤❤...اون زن از دست خدا نمی تونه فرار کنه میدونی چیه دوستم بعضیا فکر میکنن خدا وجود نداره یا اگه داره با اینا کاری نداره واسه این میتازونن...بزار بتازونن یجایی یجوری چوبشو بخورن ک نفس نمونه براشون...دردی ک بنده میده بلخره تموم میشه ولی چوبی ک خدا بزنه جاش تا نفس بکشه درد میکنه 

ی شب ساعت سه شب پیام داد ولادت امام رضا گفت میخوایی برات دعا کنم خدا بهت دو قلو بده بی مقدمه .... چ ...

الهي🥺🥺

ببين گلم

خالم نازا بود ٦سال

خانواده شوهرش داشتن طلاقش ميدادن تو كاراي دادگاه كار خدا بود

٤قلو باردار شد

الان بچه هاش٧سالشونه

نترس🌹خدا هميشه هست نااميد نباش خواهري

[QUOTE=138405477]من برات از ته دلم با تموم وجودم وقتی رفتم حرم دعا میخونم برای مادر شدنت نماز میخونم❤❤❤...اون زن از د ...[/QUOTE

خیلی مهربونی دمت گرم....ممنونم.. خیلی ب دعا محتاجم....

من نمیخواهم خدا باهاش کاری کنه ....

بزرگترین انتقام خدا می‌تونه از اون دادن اولاد صالح و سالم و باهوش ب من باشه .....آدم حسود هیچوقت آرامش نداره......

همینکه خدای جای پسرمو با بهارش برام پر کنه و شادی رو‌ب منو همسرم بده کفایت می‌کنه 

همینک ه صدای ی بچه بپیچه تو خونه ما تموم نازا گفتن میخوره  تو دهنش.....

همینکه بچم سالم باشه و شاد تموم اون حرفایی ک تو بارداری قبلیم گفت برو سونو بده ک بچت منگل نباشه پتک میشه تو سرش 

همینه ک بچم زیبا باشه و باهوش اون روزی هزار بار میمیره و زنده میشه.......

الهي🥺🥺 ببين گلم خالم نازا بود ٦سال خانواده شوهرش داشتن طلاقش ميدادن تو كاراي دادگاه كار خدا بود ...

من یه بچه آوردم اما سقط شد فعلا یه ساله بچه دار نشدم امیدوارم بشم.....

2706