2726
عنوان

دوست حسودمو ...

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 27 پست
ادم از نمک نشناسیشون عُقش میگیره

دقيقا 

من تو هرشرايطي ب فكرشون بودم باز 

ولي اونا از پشت خنجر ميزدن 

برن ب درك همشون

منم آن شيخ سيه روز كه در آخر عمر لاي موهاي تو گم كرد خداوندش را ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سرچی?

سر حسادتاش لحن گندش😐تفاوت فرهنگی

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  
2728

اره دارم 

مدام‌میگف ببین تو به یه جایی رسیدی

ببین من از تو چقدر عقب ترم 

مدام خودشو بامن‌مقایسه میکرد 

درحالیکه رتبه من‌تو کنکور صد شد 

براون دویست هزار شد

ولی مثلا شوهر اون پست داره تو‌مملکت و پولدار هست وغیره

ولی برمن شغل ازادومستاجریم وبه سختی زندگی میکنیم

داشته های خودشو‌نمیدید فقط کارش توجه به داشته های دیکران بود

مدام میگف اگه چاق شدی چون پول مفت خوردی😐😐😐

مثلا شوخی میکرد بامن

وکارش فقط حسرت هست به دیگران

رابطه مو محدود کردم چون‌می دونستم فقط اگه زنگ میزنه کار داره الان که کارش روبه راه هست کاری به ادم نداره

یکی دیگه شون هم چون‌شوهرش بد هست واینو به خاطر کارای خود دوستم دوستش نداره مدام حسرت سوهر اینو اونو میخوره و دیدم حسرت هرگی رو خورده ضرر دیده اون شخص یه جورایی چشمش زده

من به خاطر همین هیچ وقت خوشیمو رو نمیکنم بهش از ترسم 😂😂

دقيقا  من تو هرشرايطي ب فكرشون بودم باز  ولي اونا از پشت خنجر ميزدن  برن ب درك همش ...

من بهش ۲۰ متر پارچه ساتن دادم بندازه رو میز عقدش

از خوبی 

انداخت و استفاده کرد , جواب تبریک منم حتی نداد واسمم قیافه گرفت...

اره دارم  مدام‌میگف ببین تو به یه جایی رسیدی ببین من از تو چقدر عقب ترم  مدام خودشو بام ...

دوست من واقعا نداری کشید تا شوهر کرد جایگاهش,تغییر کرد دیگه منم نمیشناسه به من که از نداریش خبر داشتم پز میده😐

من بهش ۲۰ متر پارچه ساتن دادم بندازه رو میز عقدش از خوبی  انداخت و استفاده کرد , جواب تبریک م ...

بهتر ك كات كردي ... 

بعضيا خيلي چ سي ميان بايد محله سگ نداد بهشون

منم آن شيخ سيه روز كه در آخر عمر لاي موهاي تو گم كرد خداوندش را ...
دوست من واقعا نداری کشید تا شوهر کرد جایگاهش,تغییر کرد دیگه منم نمیشناسه به من که از نداریش خبر داشت ...

واه واه 

یاد‌خواهرشوهر کوچیکه م افتادم 

به‌خدا‌مجرد‌بود چون‌ پدرشوهرم‌خسیس بود لباس مناسب نداشت مدام به یه بهونه ای براش با حقوق خودم لباس میخریدم میگفتم دخترهست بذار توچشم‌باشه یه کیس خوب بیاد سراغش ازدواج‌کنه بره از دست بابای خسیس وبداخلاقش  راحت شه

حتی تا‌دیدم‌براش خواستگار اومد  خدا شاهده ازخواستگاری تا روز محضرش وسایل ارایشامو‌گذاشتم در اختیارش کاری که خواهراش که‌متاهل بودن وداراتر از من‌بودن وهستن نکردن وبردمش زودی بعداز عقدش یه مانتو تقریبا دوسال ونیم پیش براش ۱۵۰ تومن خریدم گفتم بذار جلو خانواده شوهرش سربلند باشه ومانتوهای مهنه شو‌نپوشه 

خداروشکر خانواده شوهرش خوبن و بهش خوب میرسن

همون خواهرشوهرم چند ماه بعد عقدش بحث مون شد گفت تو به من وخریدهایی که‌خانواده‌شوهرم به من میکنن حسودی میکنی😐😐😐

منم گفتم‌چیزایی که‌تو الان‌میبینی من‌ده سال پیش خونه بابام دیدم

چقدررررردوستش داشتم خداشاهد حتی الان هم‌هرزگاهی دلم براش تنگ میشه

ولی پارسال عروسیش بود سر دعوایی که‌با من داشت نذاشت من وشوهرم رو‌عروسیش دعوت کنن خانواده ش

واه واه  یاد‌خواهرشوهر کوچیکه م افتادم  به‌خدا‌مجرد‌بود چون‌ پدرشوهرم‌خسیس بود لباس مناس ...

عین رفیق خودمه

اومدن تحقیق واسش خواستگارش

من سنگ تموم گذاشتم و مسبب شدم به عشقش برسه

بعد میگه تو میسوزی از حسودی😐 دلم میخاد خودمو بزنم 

عین رفیق خودمه اومدن تحقیق واسش خواستگارش من سنگ تموم گذاشتم و مسبب شدم به عشقش برسه بعد می ...

ادم حرصش میگیره به خدا

نکته اینجاست نه‌خودش درحد من‌هست 

نه‌شوهرش درحد شوهرمن

من‌به چی اون میخوام‌حسودی کنم اخه