2737
2734
عنوان

عمل لیپوماتیک

294 بازدید | 21 پست

کیا انجام دادن کل بدن رو بخوام انجام بدم چقد  هزینه ش میشه؟؟؟ 😥 بعد از اين عمل چجوری شدن برگشتن ب شکل قبلی  یا نه  

عضو گروه قرمز❤️(کاهش وزن بالا ۲۰ کیلو )وزنشروع ۹۵❤️وزن فعلی۹۳❤️وزن هدف ۶۰❤️ان شاءالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اهاا فک کنم عمل سختی باشه  وزنتون چقده مگه

85  کاشکی یکی ک تجربه داره بیاد بگه 😭

عضو گروه قرمز❤️(کاهش وزن بالا ۲۰ کیلو )وزنشروع ۹۵❤️وزن فعلی۹۳❤️وزن هدف ۶۰❤️ان شاءالله
آخه 85؟؟؟؟ بابا خیلی زیاد ک نی چرا ورزش نمیکنی 

هر چی رژیم و ورزش میکنم یا خسته میشم وسطاش یا جواب نمیگیرم چیکار کنم دیگه 

2738

توی نی نی سایت تاپیکش هست خوندم.تجربه هاشونو نوشتن.سرچ کن بیاد بالا

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
من 68 کیلو بودم ی سال ورزش کردم یکمم غذامو کمتر کردم شدم 58 

آخه من خیلی ام نمیدونم شاید عمل نکنم 

نکن بچه . چقدر شما ها آنلاین یکم به خودتون سختی بدین. نمیشه که همچین رو آدم از راه سریع بره . عمل هر چقدر هم بگی بی خطر بازم بهت آسیب میزنه.حالا سلامتی مهمتره یا هیکلی که با یکم تلاش بدست میاد؟

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

اخیرا مطلبی خوندم از عوارض وحشتناکش که حتی ممکنه دو سال بعد بروز کنه!

یه چیز هم مدنظر داشته باش! اگه الان اراده کم کردن وزن نداری به نظرت بعد از جراحی اراده تثبیت داری؟؟؟

یکی از اطرافیان من با همین دلیل شما لیپوماتیک انجام داد اما بعدش چون نمیتونست جلوی خوردنش رو بگیره وزنش برگشته!

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
2706