2703
2553

ببخشید خانومایی ک دوست ندارن و یا شاید چندششون بشه نیان چون راجب اسهال سوال داشتم 😞

دخترم۱۶ ماهشه  از دیشب اخرشب اسهال شد . امروز بالای ۱۵ دفعه تا همین الان که خوابش برد شکمش کار کرد...اسهالشم بصورت آبکی و سبز رنگ یا زرده. که همونچیزایی ک خورده همراه آب تومدفوعشه.

اخر مجبور شدم ساعت ۲ امشب ببرم دکتر شبانه روزی بهش پودر  او_آر_اس تجویز کرد بزور بهش دادم.

بچم توهمین یروز قشنگ میشه حس کرد لاغر شده😭😭😭دورچشماشم گود و تیره شده 😭بخدا قلبم داره اتیش میگیره . همینجوریشم خیلی ضعیف بود...

خاک تو سره من کنن ک مراقبش نیستم...😭😭

دیروز یکم آب کله پاچه بهش دادم البته زیاد نه یکوچولو اندازه دوتا قاشق ک اونم ازدهنش دراورد درستو حسابی نخورد . بعد با باباش رفت خونه عمش اونجاهم بهش تخمه  و خیار دادن البته اونا نمیدونستن که آبگوشت کله پاچه بهش دادم خبرنداشتن ... باباشم اصلا حواسش نبوده ک شاید ضرر داشته باشه . و بنظرم دلیل همین اسهالش بنظرم همین مسمومیت غذاییش هست...😭😭اشتهاشم کم شده. بنظرتون دیگه چیکار کنم ک خوب بشه ازاون پودری ک دکترش دادهم یکم بزور بهش دادم 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

قطره پروکید بگیر روزی هفت قطره بده.

یا بریز تو شیرش.عرق نعناع با نبات هم خوبه برا اسهال

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706