2733
2734
عنوان

چرا اینجا همه اینقدر رویایی هستن😂تو جامعه زندگی میکنید اصا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1000 بازدید | 128 پست
شما اگه تحصیل کرده بودی توی خابگاهی ک ۴۰۰نفر هست جامعه اماری یک نفری انتخاب نمیکردی البته بعید میدون ...

اگه منظورتون اونجا بود که گفتم کار یه دانشجو باشه منظورم یک عدد دانشجو نیست ، به عنوان مثال گفتم ، مثل ما که میگیم آدم کشتن کار یه قاتله این جا منظور یک عدد قاتل نیست مگه نمیشه سه تا قاتل قتل انجام داده باشن فک کنم منظورم رو اشتباه متوجه شدید  باید بگم که" دانشجوهای زیادی" هستند که کارهایی انجام میدن که باورتون نمیشه کار یه دانشجو هست

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
اگه منظورتون اونجا بود که گفتم کار یه دانشجو باشه منظورم یک عدد دانشجو نیست ، به عنوان مثال گفتم ، م ...

منم هزار تا آدم دزد و بی سواد میشناسم که قاتل و معتاد و تجاوزگر و .... هستن دلیل داره بگم بی سواد ها هم اونقدر که فکر میکنید خوب نیستن؟؟هیج ربطی نداره

چرا برچسب میزنید به دیگران مگه گفتیم تحصیلات دلیل بر خوب بودن آدما هست نه همه چی به ذات آدما بستگی داره نه تحصیل ولی فرد تحصیل کرده طرز صبحت کردنش،مستقل بودنش و...با یه آدمی که گوشه ی خونه نشسته متفاوته 

اصلا بخوایم سطحی نگاه کنیم یه دختر تحصیل کرده که وارد جامعه یا دانشگاه بوده بهتر از جنس مخالف سر درمیاره بهتر میتونه تو انتخاب شریک زندگیش دقیق باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دست خودش بوده میخوند خدا ک نگفته نخون 

شاید خیلی دوست داشته بخونه اما شرایطش رو نداشته ، دیگران نذاشتن و وقتی این حرفا رو بشنوه ناراحت شه یکی تو همین تاپیکتون  گفت ادامه تحصیل نداده اما چند تا هنر بلده ولی از حرفایی که بچه ها زدن ناراحت شد 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2731
به نظرم ملاک نبودن تحصیلات، لزوما نشونه بدی نیست، چون میتونه حاکی از این باشه که جامعه وارد مرحله جد ...

اتفاقا جامعه وارد فازی شده که به قیافه و اندام اهمیت میده😊نمونه کوچکی از جامعه مون رو توی اینستا میتونید مشاهده کنید توی صفحه ی بلاگر های عزیزمون

چقدر کامل و درست صحبت کردی ما خودمون هستیم که اجازه میدیم اینقدر بابت چهره و اندام و ... که دست خود ...

اره دقیقا ..اصل موضوع رو درنظر نمیگیزن .فقط میخوان با استثناها ثابت کنن ک نه تحصیلات معیار نیست و دل تحصیل  نکرده ها نشکنه و این قبیل دلسوزی ها ک بنظرم خیلی مسخرس از ریشه ....چون اصن هیچ توهینی ب هیچ کسی تو این تاپیک نشده .فقط واقعیت جامعه رو باید پذیرفت ....بهرحال ما ادماها،قطعا با داشته هامون انتخاب میشیم .چ داشته های مادی چ معنوی ..نمیتونیم بگیم فقط مادی ها مهمن یا فقط معنوی ها ‌‌...هر دو مهمن و باید ب یه نسبتی باشن ..

2738
خوده قرآن هم فرموده آیا آنها ک نمیدانن با آنها که میدانند برابرند؟؟؟؟ مگه میشه فرق نداشته باشه  ...

بله شما درست میگی اما گفته مدرک معیار حتمی تعیین  دانایان  از نادانان هست؟؟از میدانند و نمیدانند منظورش چیه ؟؟حالا فرض رو بر این میگیریم که میدانند ها همونایی هستن که ادامه تحصیل دادن خب این جا قرآن چیزای دیگه ای هم گفته مثل مسخره نکردن ، دل نشکستن ، این که حواسمون باشه یکی که ضعیف تره باید باهاش مدارا شه اما اینجا خیلیا این اصول رو زیر پا گذاشتن (البته منظورم به شما نیست) امیدوارم همه ی مادرا مثل شما زمینه ی لازم رو برای تحصیلات و ترقی بچشون فراهم کنن

منم هزار تا آدم دزد و بی سواد میشناسم که قاتل و معتاد و تجاوزگر و .... هستن دلیل داره بگم بی سواد ها ...

من که نگفتم همه ی بی سوادا با شعور وهمه چی تمام هستم توی یکی از کامنت هامم گفتم همه جورشو دیدم ، در ضمن مگه تحصیل کرده دزد و قاتل نمیشه ؟؟همشون تحصیل نکرده هان ؟؟ چقدر زیاد بودن کسایی که به خاطر تجاوز و اعتیاد و ... از دانشگاه پرتشون کردن بیرون ، خانواده های تحصیلکرده ای رو دیدم که اصلا نمیفهمی تحصیلکرده ان ، 

اتفاقا جامعه وارد فازی شده که به قیافه و اندام اهمیت میده😊نمونه کوچکی از جامعه مون رو توی اینستا می ...

اکثریت جامعه بله متاسفانه

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
اتفاقا جامعه وارد فازی شده که به قیافه و اندام اهمیت میده😊نمونه کوچکی از جامعه مون رو توی اینستا می ...

البته مدرک گرایی هم کم از اینستا نیست

من که نگفتم همه ی بی سوادا با شعور وهمه چی تمام هستم توی یکی از کامنت هامم گفتم همه جورشو دیدم ، در ...

عزيزم ولشون كن

گل بگيرن دانشگاهي رو ك اين افكارو پرورش ميده 

يكمم انسانيت و ادب و فرهنگ ياد بگيرن از اون مدرك

بيخيال شما هرچي بگي مدرك و دانشگاهشونو ميكشن وسط

اصل حرفو درك نميكنن

احتمالا از اونایی بوده که از سرمشق و کتاب انداختنش تو بغل شوهر😡کم  نیستن تو سایت. طرف پنجم ابت ...

من اول ابتدایی خوندم🤣🤣طرز حرف زدنت به قدری توهین آمیزه و انرژی منفی داره که.....فک کن بقیشو سوادم ته کشید نتونستم بگم😊......روی کلماتت دقت کن...

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
2706