2733
2734

تو یکی از تاپیکا خوندم تحصیلات دختر جز معیار ها نمیتونه باشه؟؟؟چرا همچیین عقیده ای دارین؟؟مگه تو قرن ۱۰ زندگی میکنید؟!

اتفاقا برای خیلی از خانواده ها جز مهمترین معیار ها تحصیلات و کار کردن دختر هست پس خودتون رو با این حرف ها گول نزنید

وقتی ۱۲ سالگی ازدواج کردن چه انتظار دیگ ای داری ازشون

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من  تحصیلاتم بالاس و شاغلم.و شوهرمم مث خودم اما تو خانواده اش هر پسری زن میگیره اگه دختره تحصیل کنه از تحصیل محرومش میکنه پسره و اگه شاغل هم باشه نمیذاره کار کنه..کلا تو کل فامیل و خانواده اش یدونه من و یدونه هم همسرم تحصیلات دانشگاهی و شغل دولتی داریم

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .

اینجا خیلی از کاربرا کودک همسرن گاهی طرف ۱۸سالشه و برچسب نازا بودن میزنه ک‌من نازا هستم یارو ۱۳سالشه حاملس بچه دومش بدنیا بیاد بگی من باسوادم میریزن سرت میگن ادب مهمه فلان همسایمون لیسانسه زنش دکتر همش دعوا دارن ما سیکل هستیم خوشبختیم

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست 
2738

اینکه خوبه یه بار یکی میگفت خواستگار دکتر دارم 

هممممه ها هممممه گفتن نه ردش کن بره 

ما با دکتر ازدواج نمیکنیم دکتر نههه اصلا 😕😲😲

بعضیا دیوانه ان بابا میان ک فقط زندگیا رو بهم بریزن 😑😑😑

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
احتمالا از اونایی بوده که از سرمشق و کتاب انداختنش تو بغل شوهر😡کم  نیستن تو سایت. طرف پنجم ابت ...

من پنجم ابتدايي سوادم نيست دانشجوام

ولي اين طرز حرف زدن زشته

خيليا شرايطشون جوري بوده ك اونطوري ازدواج كردن و درس نتونستن بخونن

2706