2726
عنوان

کسی نیس فال بلد باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 54 پست
فال قهو باشه در خدمتم😁

برای منم میگیرید لطفا ؟

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پارتی بازی کرد. هر کی رو خودش دوست داشت فالشو گرفت. من که استارتر تاپیک بودم فالمو نگرفت   &n ...

برا منم استارتر بودم نگرفت😕

داداشام عشقامنمامان بابام رو قلبمن ❤ میشه برای سلامتی عزیزام و دلشون صلوات بفرستین 😘😘😘 خدا جونم همه رو کنار بهترین آدمای زندگیشون شاد کن  🙂🙂
فال قهو باشه در خدمتم😁

جدی برا من میگیری؟

بچه ها خیلیاتون میدونید من مسیحی هستم ولی خواهشا سوالی درباره دینم داشتید درخواست دوستی بدید تو سایت جواب نمیدم چون بحً های دینی ممنوعه و ممکنه تعلیق بشم پس اگه سوال کردید جواب ندادم ناراحت نشید
2728
کی

تاپیکمو ببین.

یکی که اومد برای بچه ها فال گرفت

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان
من ی برنامه دارم سرکتاب میکیرع فال کلی🍫🍓

اسمش؟

بچه ها خیلیاتون میدونید من مسیحی هستم ولی خواهشا سوالی درباره دینم داشتید درخواست دوستی بدید تو سایت جواب نمیدم چون بحً های دینی ممنوعه و ممکنه تعلیق بشم پس اگه سوال کردید جواب ندادم ناراحت نشید
اسم خودتو مامانت🍫🍓

برا منم میشه درخواست بدم ❤❤❤

داداشام عشقامنمامان بابام رو قلبمن ❤ میشه برای سلامتی عزیزام و دلشون صلوات بفرستین 😘😘😘 خدا جونم همه رو کنار بهترین آدمای زندگیشون شاد کن  🙂🙂
بخدا بهش دسترسی ندارم تو باشگاه کار میکنه نیومده چون باشگاه تعطیله بخاطر کرونا اونم رفته شهرستان حال ...

ممنون اگه شد اینجا بگو

2706