2733
2734

من راه حلم اینه 

مثلا من خودم هر روزم شده رفتارای بد مادرشوهرم  

همسرم پیر شد از بس رفتارای مادرشو بازگو کردم براش 

از فردا یا تصمیم گرفتم 

که هر وقت فکر کاراش افتادم تو همون لحظه آیت الکرسی بخونم تا وقتی که یادم بره فکر و خیالش و به جاش تو دفترم یه گل بکشم که نشون بده آرامش داشتم با دعا خوندن

این باعث میشه هر دفعه به دفترم نگاه کنم یادم بیفته چقدر به خودم رحم کردم 

اخه من زندگیم داره از هم میپاشه 

خیلی مشاوره رفتم 

ولی تنها کسی که میتونه کمکم کنه خودمم 

سلام استارتر جان من اینطوریم هی میگم هی میگم اونم خداییش هربار حقو به من میده ولی من چون هر روز هر روز تکرار میکنم کلافه میشه میگه بابا دنیا عالم فهمید اون زن بدذاته دیگه تمومش کن چقدر میگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام استارتر جان من اینطوریم هی میگم هی میگم اونم خداییش هربار حقو به من میده ولی من چون هر روز هر ر ...

بیا با من همراه شو 

دقیقا دردمون یکیه 

اخه هر چی هم بد ذات باشن پیش چشم پسراشون داریم بدشون میکنیم ک این باعث میشه خدا باهامون قهر باشه 

هر روز که فکرش افتادی بلند آیت الکرسی یا هر دلایی که دوست داری بخون و آخر کار از خدا بخواه که دل مادرشوهرتو رحم بیاره 

و برای خودت یه گل تو دفترت بکش و آخر هفته ها نگاه کن دفترت رو و لذت ببر

سلام استارتر جان من اینطوریم هی میگم هی میگم اونم خداییش هربار حقو به من میده ولی من چون هر روز هر ر ...

برعکس من هیچ وقت حقو بهم نداده میدونه مقصرن ولی یه بارم قبول نکرده 

2738

واقعا با اون بیسوادیشون با اون جاهلیتشون پیش خودشون چی فکر میکنن که این خزعبلاتو به عروسای تحصیلکرده ای مثل ماها میگن مثلا میخان بگن بیشتر از ما میفهمن؟ن والا نمیفهمن که هیچی کلا نفهمن...خاک تو سرشون واقعا خیلی خرن😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کلا بهتره تو عاقل تر رفتار کنی واسه شوهرت.تا اینکه انتظار داشته باشی مادرشوهرت چیزی نگه...سعی کن از خونواده شوهرت بد نگی جلوش.همین کم کم سردی و دلخوری میاره.مگر اینکه اتفاق یا رفتار خیلی زشت و ناپسند باشه ک اونم همسرت خودش مطمئنا متوجه میشه.ولی در مواقع معمولی چیزای کوچیکو وسط نکش.من خودم بعضی وقتا این اشتباهو میکنم.

منم از فکر و خیال خوابم نبرده امروز با حرفش دلم رو شکوند بدجورم الان دارم دیونه میشم 

باور کن جواب میگیری 

با فکر و خیال آدم مریض میشه من تا مرز بیماری ام اس داشتم پیش میرفتم 

قرص اعصاب و ....

تا به این وضعیت نیفتادی خودت به فکر خودت باش 

اون که بد حرفی کرده الان خوابه 

شمایی که بیداری 

مثل من 

بیا با ما همراه شو و برای منم دعا کن

2706