2733
2739
عنوان

میخوام اسممو عوض کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2630 بازدید | 190 پست
ربطی به سن و سال نداره مادر شوهر من اسمش مهسان هست    60سالشه

ببین الان مادربزرگ مادریم خان زاده هستش کلن طرف مامانم اسماشون کتایون حمیرا مرجان نورجهان اینا ساده ترینش اسم مامانمه ک شهنازه ولی خب اینو میدونیم ک خان زاده بودن برو بیایی داشتن همچین اسمایی گذاشتم ولی خو جاریم نه... و این ک اصن ب تیپ و استایل و قیافه و کلاسشون نمیاد 😕😕😕

همسرم دلیل من است. 💜🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باقی مانده ک تو اعداد نیست ک براشون نوشته

نگا مثلا حسابتون شد ۱۲۱ تقسیم بر دوازده میشه ده یکی هم اضاف میاد ما کار به همون یک که اضاف اومده داریم اگه تقسیم کردین باقیمانده نداشت باید بدون اسم مادر حساب کنین 

خرید اینترنتی پرداخت درب منزل 3ell.ir cu.sabzgostar.net
2728
ببین الان مادربزرگ مادریم خان زاده هستش کلن طرف مامانم اسماشون کتایون حمیرا مرجان نورجهان اینا ساده ...

چه میدونم والا. حالا یه چیز جالب بگم مادرشوهرم به کسی نمیگه اسمش چیه. به غریبه ها میگه معصومه است   

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
چه میدونم والا. حالا یه چیز جالب بگم مادرشوهرم به کسی نمیگه اسمش چیه. به غریبه ها میگه معصومه است & ...

وا 😂😂😂 شاید مث پدر منه

خانواده مادریم همه اسماشون ایرانی اصیله ولی فقط ما اسم و القاب ائمه رو داریم فاطمه زهرا...پدرم انتخاب کرده اسمامونو ولی راضیم عاشق اسمم

همسرم دلیل من است. 💜🌱
حتما از ثبت احوال بپرسه، نگه که چیکار کرده، بگه اگه این طور باشه چی میشه،  خواهرم تو دوران راه ...

الان خيلى ساله ايران زندگى نميكنن مگراينكه برن سفارت ايران براى پاسپورت ايرانى اونجا شناسنامه بخوان فكر كنم با كارت ملى كارشون راه بيفته بهرحال ممنون من بهش ميگم ولى خندم گرفت كه بابام چه ريلكس اسم داداشمو وارد كرد 😂

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
واقعا با خودكار بنويسى جريمه داره مامانم خيلى سال پيش شناسنامشو بخاطر مخدوش شدن عكسش عوض كرد هم ماه ...

حتما، بگید که مثنی هستش، نکنه دیگه، بهش ندن شناسنامه، البته حتما ی راهی هست، بهتره درستش کنه، 

2738
حتما، بگید که مثنی هستش، نکنه دیگه، بهش ندن شناسنامه، البته حتما ی راهی هست، بهتره درستش کنه، 

المثنى نيست چون مفقود نشده بوده مخدوش شده بود عكسش حالا بره سفارت ميتونه بگه شناسنامم گم شده 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2706