2726
عنوان

میخوام اسممو عوض کنم

2630 بازدید | 190 پست

می خوام اسمم رو عوض کنم ارتعاشش خیلی پایینه ولی خانواده م راضی نیستن نمیدونم چیکارشون کنم 

مامانم اسمم عوض شه با جارو میفته دنبالم 🙄

همسرم هم اصلا راضی نیست 

خرید اینترنتی پرداخت درب منزل 3ell.ir cu.sabzgostar.net

چیه میخوای چی بزاری

من ساده ام ،ساده ساده ساده.من آگاهانه سادگی را برگزیده ام نه از روی بیچارگی ،برعکس سادگی عین چاره من است چاره رهایی ام از بنده مشغله های ریزو درشت مادی،سادگی پناه بردن به قاصدکی در دشت که اجازه میدهد پرهایش را به دست باد بسپارم و در ذهنم سرنوشت هر کدام را داستانی کنم و همراه با پرورش آنها در دشتهای دور تر داستانم را بارور تر کنم و سادگی اینکه در باغچه نعنای مادرم رد حلزونها را بگیرمو ساعت ها به رفت و آمدشان نگاه کنم و از خانه به دوشیشان احساس قوی بودن بگیرم. من آگاهانه ساده ام.ساده ساده ساده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسمم قدیمیه توعقدم بهم گفت اسمتو عوض کن در حد زبونی 

زدم تو دهنش ههههه

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

من دوس دارم اسممو عوض کنم ولی هم بابام راضی نمیشه هم فک نکنم کسی اسم جدیدمو بگه 

درضمن اصن تو ثبت احوال فک نکنم تغییرش بدن

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2706