2410
2553
عنوان

جرئت و حقیقت📣

| مشاهده متن کامل بحث + 14285 بازدید | 2033 پست
مرسی اخه من خودم میخوام جدا شم  اون بنده خدا گناهی نداره

آهان پس تورو بزنمت با جارو 😂😂😂 دلیلشو نمیپرسم چون به خودت مربوطه

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دریا ۲۰سالم. حقیقت

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
دریا ۲۰سالم. حقیقت

تا حالا چند بار دریا رفتی دریا خانم آبجی

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
2456
۴بار عزیزم فقط شمال رفتم جنوب نرفتم

خخخخ من پسرم ببخشید

گفتم آبجی واس همین

ایشالا همیشه برید

حالا نوبت شماس من جرات

ازمنم بپرسید حقیقت💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
چیکارشی ب فضولی شما ندیدم تاحالا تو عمرم😐😏🍓🍫

😐  میدون چیه به نظرم خودش زبون داشت که بگه 

نیازی نبود شما بخوای توهین ‌کنی 

شما توی این مسئله که هیچ ربطی بهت نداشت شرکت کردی پس حالا کی فضول ؟!

اگه با گفتن شهری که ساکن هستم مشکل ظن و گمانتون برطرف میشه من تهران زندگی میکنم دوست عزیز شما هم به ...

عاشق شدید تا حالا که میگید دورش رو خط بکش 

حال منو فقط کسی میفهمه که ۱۰ سال به فکر یه نفر باشه 

فقط یه فاکتور نیست 

فقط زیبایی و جذابیت نیست 

اصالت ، اخلاق ، حجاب 

تمام این فاکتور ها از من یه عاشق ساخته 

که فراموش کردن عشق درونم مثل خاموش کردن آتش جنگل های کالیفرنیا است غیر ممکن

2714

سلاممم منم هستم🙄😊😊

...negar❤yalda...دوتا دیوونه🙈❤... تنهادلیل زندگیمی بهترینم..yalda..❤🙈...بی تو حتی ی ثانیه ام ممکن نیست...همیشه در ❤ من هستی...❤negar❤ نفس من دیگه به نفسای تو بنده😘به زندگیم با بودنت معنا بده🙈

من 21 

بپرسین 

حقیقت

السلام علیک یا صاحب العصر والزمان .رهبر عزیزمون گفت : اسرائیل دولت بدون ملت 😎😎😎😎😎😎😎 ای چسبید 😂😂😎❤❤عاشقتم رهبر عزیزمم .تو عشق و نفس مایی .ان شالله بعد شهادت  سردار ما جوون میدیم تو تنها نمونی .رهبر من اشکات داغونم میکنه 😢😢😢 به حرمت گریه ی تو ،ما برنمیگردیم از راه حقی که تو پرچم دارشی .ارادت ما به شما کورکورانه نیست با مطالعه و علم و اگاهیه .حاج قاسم  گفت :امروز رهبر رو تنها میبینه و خواست که تنهاش نزاریم. به حرمت حضرت پدر (لقبی که دختر سردار به حاجی داده ) مطالعه کنیم و تنها نزاریم مردی که مارو فرزندان خودش میدونه .❤❤❤بیخیال تمام طعنه ها و کنایه ها .سخنرانی های استاد عزیزم ،استاد علی اکبر رائفی پور رو از دست ندین ❤❤❤
بپرسین منم هستم جرات 

خب اوممم بزار یکم فکر کنم بعدمیپرسم☺

...negar❤yalda...دوتا دیوونه🙈❤... تنهادلیل زندگیمی بهترینم..yalda..❤🙈...بی تو حتی ی ثانیه ام ممکن نیست...همیشه در ❤ من هستی...❤negar❤ نفس من دیگه به نفسای تو بنده😘به زندگیم با بودنت معنا بده🙈

سلام منم هستم فاطی ۲۹ حقیقت

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
من 21  بپرسین  حقیقت

تاحالا عاشق شدی؟؟؟؟

2706