2726
عنوان

جرئت و حقیقت📣

| مشاهده متن کامل بحث + 14285 بازدید | 2033 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چی بپرسم دیگ از تو🤦🏻‍♀️😂😂 پروف چقدر طول می کشه تا تایید شه

چیزی نپرسیدی ک  جا داری هنو

بستگی داره نی نی یار 3صب تایید میکنه

در پی یافتن مرهم عشقم...ورنه منه دیوانه عاشق چه به داروسازی ♥️M♥️
ببخشید جرات باید کاری انجام بدین درسته؟

آره بگو من همیشه با جراتم😂😂

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
نه من از حرفتون خندم اومد ک گفتین خوشگلتون تو راهه  من پسرم  بخاطر اون ایموجی خنده گزاشت ...

ممنونم آبجی

باور کن خیلی خانما خیلی مرد ستیزی کردن با من انگار دشمن هستن

منو ببخشید درست میگی

همیشه بخندی شادیت آرزوی همس

خوشگلت توراهه 😂😂 چون قراره ایشالا بری خونه بخت با خوشگلت 😂😂😂

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
ممنونم آبجی باور کن خیلی خانما خیلی مرد ستیزی کردن با من انگار دشمن هستن منو ببخشید درست میگی همی ...

😄😄

فعلا ک مثلا رفتیم خونه بخت 

اما داریم میایم بیرون از خونه بخت .

خوشگلمونم نخواستیم بخشیدیم ب یکی دیگه 

دارم جدا میشم ولی ارزوی جالبی بود 

مرسی 

😄😄 فعلا ک مثلا رفتیم خونه بخت  اما داریم میایم بیرون از خونه بخت . خوشگلمونم نخواستیم بخشی ...

به کی بخشیدیش من لازمش داشتم 😂😂😂

چرا بمن نگفتی 😆😆😆

نه ب درد شما نمیخوره اخه 

اتفاقا به درد من میخوره

میخواستم با جارو چهارتا بزنمش جرا آبجیمونو اذیت کرده که از خونه بخت داری فرار میکنی😆😆😆

ایشالا هرچی خیره برات پیش بیاد 

هیچ اشکال نداره امیدوارم یه بخت واقعی همراه خوشبختی و شادکامی برات رقم بخوره

ممنونم 

بخند ول کن

گفتم با جارو بزنمش که بخندین😂😂😂

2706