1735
1707
عنوان

جرئت و حقیقت📣

| مشاهده متن کامل بحث + 14156 بازدید | 2032 پست
نه ب درد شما نمیخوره اخه 

اتفاقا به درد من میخوره

میخواستم با جارو چهارتا بزنمش جرا آبجیمونو اذیت کرده که از خونه بخت داری فرار میکنی😆😆😆

ایشالا هرچی خیره برات پیش بیاد 

هیچ اشکال نداره امیدوارم یه بخت واقعی همراه خوشبختی و شادکامی برات رقم بخوره

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒

اگه تو این اوضاع اقتصادی دنبال یه فروشگاه لوازم خانگی با قیمت مناسب برای جهزیه هستین 

ما بانه سولین با اطمینان کامل بهتون پیشنها میکنیم

ممنونم 

بخند ول کن

گفتم با جارو بزنمش که بخندین😂😂😂

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
1718
مرسی اخه من خودم میخوام جدا شم  اون بنده خدا گناهی نداره

آهان پس تورو بزنمت با جارو 😂😂😂 دلیلشو نمیپرسم چون به خودت مربوطه

دریا ۲۰سالم. حقیقت

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
دریا ۲۰سالم. حقیقت

تا حالا چند بار دریا رفتی دریا خانم آبجی

۴بار عزیزم فقط شمال رفتم جنوب نرفتم

خخخخ من پسرم ببخشید

گفتم آبجی واس همین

ایشالا همیشه برید

حالا نوبت شماس من جرات

1760
چیکارشی ب فضولی شما ندیدم تاحالا تو عمرم😐😏🍓🍫

😐  میدون چیه به نظرم خودش زبون داشت که بگه 

نیازی نبود شما بخوای توهین ‌کنی 

شما توی این مسئله که هیچ ربطی بهت نداشت شرکت کردی پس حالا کی فضول ؟!

اگه با گفتن شهری که ساکن هستم مشکل ظن و گمانتون برطرف میشه من تهران زندگی میکنم دوست عزیز شما هم به ...

عاشق شدید تا حالا که میگید دورش رو خط بکش 

حال منو فقط کسی میفهمه که ۱۰ سال به فکر یه نفر باشه 

فقط یه فاکتور نیست 

فقط زیبایی و جذابیت نیست 

اصالت ، اخلاق ، حجاب 

تمام این فاکتور ها از من یه عاشق ساخته 

که فراموش کردن عشق درونم مثل خاموش کردن آتش جنگل های کالیفرنیا است غیر ممکن

بپرسین منم هستم جرات 

⊱♥⊱╮꧁دیجی هسم꧂ღ╭⊱♥سعی کنین همیشه اینجوری باشین : ترس ♥]▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ %0 غرور ♥]██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ %15 حرص ♥]███▒▒▒▒▒▒▒▒▒ %25 کینه ♥]█████▒▒▒▒▒▒▒ %35 سادگی ♥]███████▒▒▒▒▒ %65 مهربونی ♥]████████▒▒▒▒ %75 خودباوری ♥]█████████▒▒▒ %85 معرفت ♥]████████████ %100●•●هـیـشــکـی●•●• •●✘انـدازه خــودت✘●• •●✘ارزش نــداره✘ ●• •●✘تــا مـیــتـونـی✘●• •●✘خــود خــواه بــاش✘●•♥شدمـ یـ تخسـ  خودخواهـ  پـ  مواظبـ خودتـ  باشـ♥عوضشدمـ ولیـ عوضیـ نـ♥.•♫•♬•🎶موزیک دنیای منه🎶 •♬•♫•.
1759

من 21 

بپرسین 

حقیقت

السلام علیک یا صاحب العصر والزمان .رهبر عزیزمون گفت : اسرائیل دولت بدون ملت 😎😎😎😎😎😎😎 ای چسبید 😂😂😎❤❤عاشقتم رهبر عزیزمم .تو عشق و نفس مایی .ان شالله بعد شهادت  سردار ما جوون میدیم تو تنها نمونی .رهبر من اشکات داغونم میکنه 😢😢😢 به حرمت گریه ی تو ،ما برنمیگردیم از راه حقی که تو پرچم دارشی .ارادت ما به شما کورکورانه نیست با مطالعه و علم و اگاهیه .حاج قاسم  گفت :امروز رهبر رو تنها میبینه و خواست که تنهاش نزاریم. به حرمت حضرت پدر (لقبی که دختر سردار به حاجی داده ) مطالعه کنیم و تنها نزاریم مردی که مارو فرزندان خودش میدونه .❤❤❤بیخیال تمام طعنه ها و کنایه ها .سخنرانی های استاد عزیزم ،استاد علی اکبر رائفی پور رو از دست ندین ❤❤❤
1651